0:2 לצעירי כפר כנא על פרדייס בדרבי של משפחת זועבי

זה לא היה משחק רגיל עבור משפחת זועבי, כאשר המחזור הראשון בליגה א' צפון הפגיש את העולה החדשה צעירי כפר קנא עם המאמן הוותיק, הישאם זועבי, ומנגד מי שעמד על הקווים בהפועל פרידייס הוא האחיין אדהם זועבי

הקבוצה המארחת מכפר קנא פתחה את המשחק מצויין וכבר שתי דקות מהפתיחה היא יכלה לעלות ליתרון מוקדם לאחר התקפה מסודרת, אופור אניווגו ניצל יצאה לא טובה של השוער, בן לולו דוד, שלח כדור רוחב לאנס נסאר אך האחרון בעט כדור עוצמתי מתוך הרחבה שלמזלה של הפועל פרידייס, פאדי סלביס הצליח להרחיק קרוב ליד קו השער.

קבוצתו של הישאם זועבי המשיכה לתקוף במטרה לעלות ליתרון מוקדם ובדקה 27 היא קבלה עוד הזדמנות לאחר שמוחמד מנאע העלה כדור קרן לתוך הרחבה, אך השוער של הפועל פרידייס הצליח להרחיק לקרן.

בדקה 35 הגיעה ההזדמנות הראשונה הממשית של הפועל פרידייס לאחר שמחמוד עבאס הכניס כדור עומק לסהר אזולאי, והאחרון שמצא את עצמו לבד מול השוער של כפר קנא, בעט כדור שטוח ועומצתי לאמצע השער אך מצא את השוער מוכן. כעבור שתי דקות צעירי כפר קנא הצליחו לתרגם את השליטה שלהם לשער לאחר כדור קרן שהעלה מחמוד מנאע לתוך הרחבה, מוחמד עבאס נגח לפינה השמאלית של והצליח להכניע את השוער ולעלות את קבוצתו ליתרון מוצדק, 0:1 שנשמר עד סיום המחצית הראשונה.

בפתיחת המחצית השנייה הפועל פרידייס יכלה להשוות את התוצאה לאחר שהשופט שרק לכדור חופשי אך פאדי סלביס בעט ומצא את השוער במקום. בדקה 59 הפועל פרידייס הייתה קרובה להשוות את התוצאה כאשר  לאחר התקפה מתפרצת הכדור הגיע לסהר אזולאי שבעט כדור שטוח מתוך הרחבה, אך הכדור פגע בקורה ושחקני כפר קנא הצליחו להרחיק הסכנה ולשמור על השער .

עמוק בתוך תוספת הזמן הצליחו חניכיו של הישאם זועבי להכריע את המשחק. התקפה מתפרצת הגיעה למחליף, אדהם גדבאן,  שהצליח לכבוש מול האקסית ולהעניק לקבוצתו שלוש נקודות ראשונות וחשובות העונה.

הישאם זועבי אמר בסיום: "הגיע לנו הניצחון וזה חשוב לפתוח את ליגה א' עם ניצחון, זה יתן לנו ביטחון להמשך. חסרים לנו עדיין שחקנים משמעותיים בקבוצה ותהיה לנו קבוצה חזקה וטובה. המטרה שלנו היא להיות בחלק העליון של הטבלה ולא להאבק בתחתית".

שחקנה של פרדייס, מחמוד עבאס, התייחס בסיום להפסד: "מחצית ראשונה לא היינו במשחק, לא עשינו מה שהמאמן ביקש. הגענו ל3 מצבים של 100 אחוז ופיספסנו אותם, שאתה לא כובש אתה סופג".

 

תגובות

+ הוסף תגובה