ככה לא פותחים עונה: כאוכב הפסידה לערערה

שער מתוק. כבהא שער מתוק. כבהא
הקבוצה של עודד קוטר רוצה לעלות העונה לליגה הלאומית ותחפש נקודות במקום אחר. נביל אבו הלאל הרשים עם הכנה טאקטית ומשחק הקרבה של שחקניו

 "מי שלא כובש, סופג" הפתגם המפורסם ביותר בעולם הכדורגל הוא למעשה היה סממן סביב המשחק בין הפועל כאוכב להפועל ערערה שהסתיים בניצחון של האחרונה בתוצאה 1:0.

כאוכב הרשימה בשנה שעברה וגם הקיץ התחזקה בצורה משמעותית בכדי להילחם על עלייה לליגה הלאומית ואילו ערערה בנתה קבוצה חדשה לחלוטין במטרה לשרוד בליגה. על פי המחזור הראשון נראה כי דווקא הקבוצה הצעירה של נביל אבו הלאל מוכנה ומחוברת יותר.

כאוכב אומנם שלטה לחלוטין וכבר בדקה ה-20 עבד מורגאן מצא את משקוף השער. על סף המחצית הראשונה ובפתיחת המחצית השנייה המשיכו שחקני כאוכב להחמיץ בסיטונאות בין השאר על ידי מורגאן, עבדאללה עזהם ואחמד קאסום. חמש דקות לסיום יצאה ערערה למתפרצת קטלנית שהסתיימה עם שער נהדר של המחליף שאדי כבהא שקבע ניצחון יקר לערערה בפתיחת העונה.

מאמן כאוכב, עודד קוטר סיכם: "היו לנו הרבה הזדמנויות ולא הצלחנו לנצל אותן. נענשנו למרות ששיחקנו טוב ועשינו הכל נכון חוץ מהבעיטה האחרונה. בסוף זוכרים את התוצאה והפנים קדימה".

מאמן ערערה, נביל אבו הלאל, סיכם: "כאוכב החמיצו מספר הזדמנויות אבל גם לנו היו מצבים. השיטה שלנו הייתה לצופף את מרכז השדה ולהפתיע מהצד השני וזה עבד. אני יכול להגיד לך שיש לנו קבוצה צעירה שעבור רוב השחקנים זאת שנה ראשונה בבוגרים ואני מאמין בשחקנים שלנו ושמח על הניצחון הזה".

 

תגובות

+ הוסף תגובה