מחזירים עטרה ליושנה: שמשון פתחה את העונה עם ניצחון

פתיחה אדירה. בן עמי פתיחה אדירה. בן עמי
העולה החדשה הרשימה בעיקר במחצית השנייה והשיגה שלוש נקודות. נורדיה צריכה לחשש לגבי המשך העונה. יובל בן עמי: "רוצה לעשות את הפריצה שלי כאן"

חשש גדול היה בקרב אנשי שמשון תל אביב לפני פתיחת העונה, וזאת מתוך רצון לתקוע יתד העונה בליגה השלישית ולהשאיר את אחד המועדונים הותיקים בליגות הגבוהות של הכדורגל הישראלי.

מהצד השני נורדיה שרדה רק במשחק ההישרדות והתקווה בקרב אוהדי הקבוצה כי ראשי הקבוצה יפיקו לקחים אך על פי המשחק הראשון ישנו חשש גדול לגבי המשך העונה.

לאחר מחצית מאופסת העלה ירין מוגרבי את שמשון ליתרון אבל נורדיה השיגה שיוויון לאחר שמונה דקות משערו של נדב מנשה, אבל שמשון המשיכה ללחוץ וכבשה עוד שני שערים עד הניצחון על ידי אפיק דומר ואלירן בבזנוב.

מאמן שמשון, צביקה לוי, אמר לאחר הניצחון: "זה היה ניצחון מאוד חשוב. יש לנו קבוצה חדשה וצעירה שכיף לאמן אותה ואני מגיע לטירוף בכל אימון. יש הרבה קבוצות באותה רמה בליגה הזאת ולכן אסור לנו להסתנוור מהניצחון והפנים קדימה כבר למשחק הבא".

אחד מכוכבי המשחק, יובל בן עמי, סיכם: "הגעתי למקום מעולה שהמטרה שלנו להתפתח כקבוצה ועשינו שלוש נקודות חשובות והפנים קדימה. הגעתי למועדון גדול ואני רוצה לעשות כאן את הפריצה שלי".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
2
א
(דנה : 20:51 13-09-2021)
אלוף האלופים נכס לקבוצה יובל
4
שמישון הגיבור
(אוהד: 14:40 16-09-2021)
יאלה שמשון הגיבור תעבדו כצוות אתם תעלו ליגה כמו גדולים