קרב אדיר: תיקו 3:3 בין ספורטינג תל אביב לשמשון טייבה

אחד השערים במשחק גדול אחד השערים במשחק גדול
שתי הקבוצות מליגה ב' הציגו משחק מרתק שהתפתח לדו קרב שלא היה מבייש משחק בליגה גבוהה יותר

ספורטינג תל אביב ושמשון בני טייבה שמו לעצמם למטרה להילחם העונה בחלק העליון של הטבלה ועל פי המשחק בין השניים במחזור הראשון, אז בשני המועדונים יכולים לחלום גבוה אבל מאידך בצוות המקצועי צריכים לשים דגש על החלק ההגנתי.

לאחר מספר דקות וגישושים הייתה זו טייבה שהגיעה להזדמנות ראשונה, כאשר בדקה ה-16 אחמד עזהם בעט מתוך הרחבה אבל הגנת ספורטינג הייתה במקום. מהצד השני אברהם ימהרן וגם סהר סופר ניסו לכבוש אבל זה לא קרה עד לדקה ה-39 אז ימהרן הרים קרן נהדרת לדורון דריי הותיק שנגח וקבע 0:1.

המחצית השנייה נפתחה בסערה וכבר בדקה ה-49 פריצה נהדרת של יעקב יואבוב מסתיימת בהכשלה של שחקן טייבה והשופט מרחיק את הבלם ואסם סנדיאני וקובע פנדל אותו בועט יואבוב פנימה וקובע 0:2.

חמש דקות עברו וטייבה חוזרת למשחק כאשר אחמד עזהם פורץ ועל סף הרחבה בועט לחיבורים וזה 2:1. טייבה ממשיכה לשלוט ובדקה ה-63 אחמד עזהם פרץ והעביר כדור נהדר לאמיר גבארה וזה כבר 2:2. טייבה לא עוצרת ובדקה ה-67 מבצעת מהפך עם אחד משערי העונה כאשר עזהם בועט מ-30 מטרים וקובע 3:2.

ספורטינג לא מוותרת וחוזרת עם אופי אדיר ימהרן פורץ מימין ושוב מגביהה לדריי ששוב נוגח וקובע 3:3 מדהים. עד הסיום עוד ניסו שתי הקבוצות למצוא את ההכרעה ומצד אחד אילן בבייב ומהצד השני איסלאם אבו נעמה החמיצו והקבוצות סיימו את המשחק בחלוקת נקודות. 

תגובות

+ הוסף תגובה
2
איפה דניאל ביטון הקפטן?
(איתן: 02:29 15-09-2021)
המגן הכי טוב בליגה