סייף אלהואשלה: "במשחק הבא מול דימונה כבר אעודד את כסייפה מהיציע"

בדרך צפונה. אלואהשלה בדרך צפונה. אלואהשלה
בלעדי: החלוץ הרשים בניצחון נוסף של כסייפה והערב צפוי להיפגש עם ראשי הקבוצה בכדי לדון על מעברו לטייבה

מועדון ספורט כסייפה ממשיכה להדהים את ליגה א' לאחר ניצחון נוסף והפעם על שמשון תל אביב בתוצאה 0:1. הקבוצה של המאמן מוטי עטר והיו"ר עדנאן עלאמור הרשימה גם בחלק ההגנתי והצליחה למצוא את השער היחיד אותו כבש החלוץ סייף אלהואשלה. 

האחרון שיחק ככל הנראה את משחקו האחרון בקבוצה כאשר היום נודע לראשונה ל"דאבל פס", הוא צפוי להיפגש עם ראשי המועדון ולבקש את שחרורו מהקבוצה.

השבוע פורסם באתר כי החלוץ כבר סיכם את תנאיו בצעירי טייבה מהמחוז הצפוני אך לא קיבל את השחרור והכוונה שזה יקרה כבר ביממה הקרובה.

החלוץ אישר ואמר ל"דאבל פס": "אני שמח שעזרתי לקבוצה לנצח ולא הייתי עושה זאת בלעדי שאר השחקנים. במשחק הבא מול דימונה אני אעודד אותם מהיציע ובטוח שהם יצליחו לעשות את העבודה". 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
כל הכבוד
(דרומי: 18:44 17-09-2021)
סייף לך לטייבה בטוח שתפרוץ כסייפה זה עניין של זמן
2
שמעתי את הראיון שלך ברדיו
(סייאף אלהושלה: 06:39 18-09-2021)
שמעתי את הראיון היום עם סייאף ברדיו . ואומר"שלשחק בליגה א' צפון זה ההתקדמות " .הההה ועוד איפה בצעירי טייבה שלא תגידו שזה בקבוצה עם שאיפות עלייה כמו לדוגמא טבריה . שחקן אהבל ומטומטם . ומה עוד שליגה א דרום זו באמת מקום של התקדמות . איזה שחקן מטומטם
3
שמעתי ראיון שלך ברדיו
(סיייאף אלהואשלה: 06:42 18-09-2021)
סייאף להיות בליגה א בכלל וספיציפית ליגה א צפון זו לא התקדמות . ואיפה עוד בקבוצה צנועה כמו טייבה שאין לה שאיפות בכלל והיא קבוצה משפחתית . השחקנים בליגה א דרום חשופים להתקדמות לליאומית הרבה יותר מהצפון .עשית טעות
4
כמו אז במילואים
(הוגה דעות: 11:53 18-09-2021)
המפקד אמר לחיילים סוף סוף תוכלו להחליף לבנים וגרביים אלא מה ? תצטרכו להחליף ביניכם....
5
בליגות הנמוכות זה רק הכסף בכסייפה אין אז ... .עשה נכון וטוב.