סיבוב ג' של גביע המדינה: התחזית של אלי שמואלי

מחכה ליום גדול. שמואלי מחכה ליום גדול. שמואלי
מפעל הגביע נמשך ונכנס לקצב גבוה בליגות ב' וג' ולהלן תחזית של אלי שמואלי על המשחקים המעניינים ביותר

 
הפועל קלנסווה- הכח רמת גן

קלנסוואה פתחה את העונה בסערה עם ניצחון בגביע ובליגה, כאשר רמת גן מהצד השני סיימה בתיקו במחזור הראשון אך נראתה נהדר בגביע. נראה כי זה יהיה משחק שקול עם יתרון לקבוצה הביתית.

אלי- 1

הפועל ירוחם- שיכון המזרח

שתי הקבוצות פתחו את העונה ברגל ימין, כאשר ירוחם גברה בגביע על מ.כ ירושלים ואת מכבי באר שבע ואילו שיכון המזרח הרשימה מול עירוני קריית מלאכי. כל תוצאה אפשרית במפגש הזה.

אלי- x יוכרע בהארכה או בפנדלים וירוחם תנצח.


כפר מנדא- עירוני כרמיאל


קרב מרתק בין שתי קבוצות מרשימות בצפון, כאשר כפר מנדא הדהימה את איחוד בני שפרעם וכרמיאל ניצחה בדרבי הצפוני את עירוני צפת. כפר מנדא בכל זאת מגיעה עם יתרון הביתיות אבל דווקא כרמיאל תפתיע ותעלה לשלב הבא.

אלי- 2

איחוד בני כפר קרע- איחוד בני בקה


שתי הקבוצות פתחו את העונה בליגה בניצחונות, כפר קרע עשתה זאת מול סנדלה בגביע ואילו באקה ניצחה והדיחה את מועדון ספורט פרדס חנה.

אלי-1

מ.ס כפר כמא- מ.ס טירת הכרמל


מדובר בשתי קבוצות מצוינות שפתחו את העונה בעצלתיים בליגה אבל בגביע כפר כמא גברה על הפועל טירת הכרמל ואילו מ.ס. ניצחה את אחי איכסל. האורחים יעלו לשלב הבא?

אלי- 2

השקמה רמת גן– בני יהוד


ליגה ג' טרם נפתחה אבל נראה שהשקמה בכושר נהדר לאחר שהביסה בסיבוב הקודם את אור יהודה ובני יהודה מגיעה למשחק הזה לאחר ניצחון חוץ על ספרטק רמת גן.

אלי-1


מכבי גבעת שמואל- עירוני אריאל


גבעת שמואל מגיעה לאחר שעברה בפנדלים את הפועל אורנית וכעת תארח שוב בביתה והפעם את עירוני אריאל שלא התקשתה מול מועדון ספורט נתניה. נראה כי צפוי משחק שקול וקרב קשה שבסופו אריא=9C תפתיע ותמשיך במפעל הגביע.

אלי- 2


בני ירוחם- עוצמה באר שבע


בני ירוחם הרשימה בסיבוב הקודם כאשר עברה את הקבוצה החדשה, מ.כ. מיתר, ותארח את עוצמה באר שבע שמגיעה לאחר ניצחון מרשים משלה על מטה יהודה.

אלי- 2


צעירי נצרת- אחווה ריינה


צעירי נצרת מגיע לאחר שהביסה את הפועל ריינה וכעת תארח את אחווה ריינה שמצדה ניצחה את הפועל יפיע.

אלי-x יוכרע בפנדלים ונצרת תנצח. 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
ירוחם ירושלים
(ירושלים: 18:28 18-09-2021)
יש טעות בכתבת הסבר על ירוחם, מצוין שם שניצחו בגביע את מ. כ ירושלים. הם ניצחו את מ. כ אבל בליגה ולא בגביע, כרגע ירושלים נמצאים בגמר המחוז אחרי שנצחו את שגב שלום בחי