גביע המדינה: הפועל כאוכב מול צור שלום, לוד פוגשת את בני אילת

מי תהיה הסינדרלה הבאה? מי תהיה הסינדרלה הבאה?
היום הושלמה תמונת העולות לסיבוב ו' של גביע המדינה וההתאחדות לכדורגל פרסמה את לוח המשחקים שייערך ביום שני הבא בהשתתפות קבוצות ליגות א', ב' ו-ג'

 גביע המדינה בכדורגל תמיד מספק לנו מפגשים מרתקים וחוויות מרגשות בעיקר בשל השתתופן של קבוצות הליגות הנמוכות במפעל היוקרתי של המדינה.

במחוז הצפוני קיבלנו את אחד המשחק המעניינים ביותר שיפגיש את הפועל כאוכב ומכבי צור שלום ראש בראש למשחק שבו שתי הקבוצות רוצות לנצח ולהמשיך את המסע בגביע המדינה במיוחד כשמדובר בשני מועדונים שמכוונים גבוה ורוצים לעלות לליגה הלאומית בסוף העונה. בנוסף, הקבוצה הלוהטת של עירוני טבריה תשחק מול איחוד כפר קרע מליגה ב', הפועל בועיינה תפגוש את הקבוצה החזקה של אחווה כפר מנדא מליגה ב' ואילו מ.ס טירה מצפה לה משחק "קל" על הנייר כשתארח את מכבי בסמת טבעון. 

במחוז הדרומי בולט המשחק שבו בני אילת תפגוש שוב את בני לוד בשחזור של המשחק הדרמט שנערך ביניהם לפני כ-10 ימים בליגה. עוד משחק מעניין בדרום הוא המפגש הצפוי בין מכבי שעריים לבין קבוצת הכוכבים של הפועל קלנסווה מליגה ב', מכבי קביליו יפו וערן לוי ייפגשו את מ.כ ירושלים מליגה ב' ואילו הפועל בקעת הירדן תפגוש את משה חוגג והמכתש גבעתיים מליגה ג'. 

יש להזכיר שהקבוצות המנצחות בסיבוב ו' תעפלנה לסיבוב ז' שייערך בתאריכים 26 עד 28 באוקטובר בהשתתפות קבוצות הליגה הלאומית.

משחקים נוספים:

רובי שפירא חיפה - מכבי עירוני יפיע
מ.ס קריית ים - מ.ס טירת הכרמל 
הפועל בני ערערה - מכבי בני אבו סנאן
אחווה ריינה - מ.ס צעירי טייבה 
הפועל מרמורק - בית"ר יבנה
הפועל ירוחם - מכבי יבנה
מכבי עירוני חורה - עירוני אשדוד
בני הרצליה - צעירי טירה 

 

 

תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

מי תפגוש את הנציגה מהלאומית?