הירוקים חזרו לעצמם

לאחר התבוסה לבית"ר ירושלים בשבוע שעבר 2:7 חזרה מוליכת הליגה הלאומית לנוער ליכולתה הרגילה והביסה ללא תנאי את מכבי פתח תקווה 5:1,דווקא קבוצתו של ייטב לוזון הוליכה משער בזק של לירון דיאמנט אך חיפה התעשתה והגיבה בחמישייה.כל הפרטים והתמונות בכתבה שלפניכם.

מכבי חיפה הגיעה היום למגרש הסינטטי בפתח תקווה בידיעה ברורה שעליה לכפר על התבוסה המשפילה שספגה מבית"ר ירושלים בשבוע שעבר 2:7.

 

ישראל זגורי(בירוק)עובר את יוסף עוואדי מפתח תקווה.(צילום:לירן דורף)

 

איתי מרדכי מאמנה עשה ממשחק ההשפלה מול בית"ר מספר שינויים בהרכב על מנת לעורר את השחקנים אך דווקא מכבי פ"ת חסרת העניין בליגה לכאורה עלתה ליתרון משער בזק כבר בדקה השנייה כשכדור חופשי נזקף לזכותה לאחר נגיעת יד של אחד מבלמי חיפה,לירון דיאמנט ניגש לבעיטה ומ 19מטרים בעט נפלא לרשת הגבוהה וקבע 0:1 מפתיע לחניכיו של ייטב לוזון.

 

לירון דיאמנט(במרכז)חוגג שער בזק לפ"ת.(צילום:לירן דורף)

 

ייטב לוזון מאמן פ"ת בהוראות.(צילום:לירן דורף)

 

חיפה לא נבהלה והחלט לשלוט במרכז השדה אך ללא הזדמנויות מיוחדות למעט בעיטה שטוחה מ-18 מטרים של אור בן חמו קשרה שחלפה בסמוך לקורתו של גילברט שוער פ"ת.בדקה ה-30 מבצע קבוצתי נאה של חיפה כשבן חמו פתח רגליים לכדור רוחב שנשלח לרחבה ע"י טואטחה וזגורי מ 14 מטרים בעט טוב אך הכדור פגע בגופו של מגן פתח תקוואי וחמק לקרן.

 

אור בן חמו(בירוק)מנסה לעבור את יוסף עוואדי מפתח תקווה.(צילום:לירן דורף)

 

שגיא אביטן מפתח תקווה(בכחול)מחפש כדור מול טאלב טואטחה.(צילום:לירן דורף)

 

שתי דקות חולפות וחיפה ממשיכה ללחוץ כשהפעם אור בן חמו בועט טיל מ 20 מטרים שחומק מעל המשקוף.ריח השער לחיפה היה באוויר ובדקה ה -35 הוא גם הגיע,כדור חופשי 24 מטרים אלכסונית משערו של גילברט הוגבה לרחבה ומעל כולם היה מוחמד גדיר שנגח במדוייק פנימה וקבע שוויון 1:1.

 

מוחמד גדיר נוגח את השוויון של חיפה.(צילום:לירן דורף)

 

מוחמד גדיר חוגג את השוויון.(צילום:לירן דורף)

 

ארבע דקות חולפות ורגע המחלוקת הגדול במשחק הגיע,מוחמד גדיר פרץ באחד על אחד מול תומר אלבז בלם פתח תקווה,גדיר עבר אותו ואלבז ביצע תאקל מאחור בתוך הרחבה,אלבז נגע ברגלו של גדיר ומייד לאחר מכן בכדור אך לרמי בן יצחק שופט המשחק לא היה ספק והוא הורה מיידית על הנקודה הלבנה למרות שהיה די רחוק מהאירוע, לפתע הקוון אותת לו לגשת אליו,לא ברור מה היה תוכן השיחה אך בן יצחק המשיך להיות החלטי, פסק על הנקודה הלבנה והוציא כרטיס אדום כמתחייב בחוק לאלבז במידה ואכן הייתה עבירה.את הפנדל ניגש לקחת ישראל זגורי שלא נכשל ומול גלברט בעט פנימה וחיפה ביתרון 2:1.

 

רמי בן יצחק שולף את האדום לאלבז ההמום(מימין בכחול)לאחר המהומה.(צילום:לירן דורף)

 

גלברט נכנע לפנדל של זגורי.(צילום:לירן דורף)

 

זגורי(במרכז)חוגג את השער השני לחיפה.(צילום:לירן דורף)

 

עוד לפני ההפסקה יכלה חיפה לגמור את המשחק אך ישראל זגורי החמיץ מקרוב שבעט היישר לגופו של גילברט שנפצע במהלך בכתפו והוחלף במחצית.

 

מוחמד גדיר(בירוק)במאבק.(צילום:לירן דורף)

 

לפני פתיחת המחצית השנייה אירע מקרה מוזר כשאוהד פתח תקווה שישב ביציע החל לקלל את רמי בן יצחק שופט המשחק והאחרון לא נשאר חייב והחזיר לו באיומים,לא מתאים ולא יאה לשופט המשחק שהיה צריך לדעת להתעלם מקללות שכאלה.פתיחת המחצית השנייה המשיכה כסוף הראשונה שחיפה מנצלת את יתרונה המספרי במגרש ושולטת ללא עוררין,בדקה ה -52 סלליק מגנה של חיפה פרץ באגף,מסר כדור רוחב מצויין וזגורי מקרוב בעט טוב אך ראה את תומר אירני שוערה המחליף של פתח תקווה הודף טוב לקרן.שתי דקות חולפות,שוב כדור חופשי לחיפה והפעם תורו של אור בן חמו להתרומם מעל כולם ולקבוע 3:1 לחיפה שסוגר למעשה את המשחק.

 

מרואן קבהא(בכחול) מנסה לברוח מסלליוק.(צילום:לירן דורף)

 

שגיא אביטן(בכחול)ואור בן חמו מחיפה באחיזת ידיים.(צילום:לירן דורף)

 

פתח תקווה נשברה וכעבור שלוש דקות ספגה שוב כשמבצע קבוצתי נהדר של הירוקים הביא בסופה של התקפה את הכדור לשלומי אזולאי מהטובים בשורותיה היום,אזולאי יכל לבעוט ולהבקיע אך העדיף לפרגן במסירה קצרה לזגורי שבעט מקרוב פנימה וחגג צמד אישי,4:1 לחיפה.

 

ישראל זגורי(משמאל)וחברים חוגגים את הרביעי של הירוקים.(צילום:לירן דורף)

 

שלומי אזולאי מרחף באוויר אך נותר ללא הכדור.(צילום:לירן דורף)

 

חיפה המשיכה להשתעשע על המגרש במשחק מסירות נאה לעין וכעבור דקה מהשער הרביעי יכלה לכבוש שוב כששלומי אזולאי בעט טוב מ 20 מטר כדור שחלף סנטימטרים מהקורה.בדקה ה -61 נחתמה תוצאת המשחק כשישראל זגורי העביר כדור רוחב שחלף על פני כולם ומצא בפינה הרחוקה את שלומי אזולאי שמקרוב,בלתי מכוסה בעט פנימה וקבע 5:1 לירוקים.

 

שלומי אזולאי חוגג את החמישי של חיפה.(צילום:לירן דורף)

 

חיפה על הגובה היום בפתח תקווה.(צילום:לירן דורף)

 

עד הסיום חיפה העדיפה לא להשפיל את יריבתה ואיתי מרדכי מאמנה ביצע מספר חילופים על מנת להרגיע את הקצב.לקראת הסיום יכל ג'אבר הנו המחליף לכבוש אך החמיץ מקרוב כשגם פתח תקווה בדקה ה -90 יכלה לכבוש אך כדור רוחב מצויין פספס במילימטרים את שפיץ נעלם של שני חלוציה ובסיום 5:1 לחיפה שממשיכה להוליך את הטבלה בפער של 4 נקודות ממכבי תל אביב,שלושה מחזורים לסיום העונה.שפט רמי בן יצחק לעיני 250 צופים בפתח תקווה.

 

תמונות נוספות בגלרייה.

 

מוחמד גדיר עושה אצבע משולשת לכדור.(צילום:לירן דורף)

 

 עאמר גרה מפתח תקווה משתלט על הכדור שערן רוזנבאום(בירוק)בא להשגיח.(צילום:לירן דורף)

 

מוחמד גדיר(בירוק)משאיר את תומר אלבז מפתח תקווה מאחור.(צילום:לירן דורף) 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
שתי דרגות מעל כולם
(קוף ירוק: 14:08 09-05-2009)
הקבוצה הזו היא שתי דרגות מעל הליגה,שבוע שעבר הייתה תקלה חד פעמית!
2
ותודה לשופט
(כבודו ידבר: 19:23 09-05-2009)
ותודה לשופט על נתינת האליפות לחיפה.בחיים לא היה שם פנדל ואדום בחיים לא!
3
שחקן
(גל: 10:49 12-05-2009)
שלומי אזולאי יותר טוב מגולסה הכי כשרוני בנוער

סקר דאבל פס

מי המועמדת העיקרית לרדת לליגה ב' מליגה א' צפון?