סיכום המחזור בליגה ב' דרום א'

שחקני קלנסווה (פייסבוק הפועל קלנסווה) שחקני קלנסווה (פייסבוק הפועל קלנסווה)
הפועל קלנסווה חוזרת לנצח, כפר קאסם מנצחת בהוד השרון, מחנה יהודה, עמישב פ"ת וצעירי טירה ממשיכות לנצח. בני יפו וספורטינג תל אביב מחלצות תיקו

ביתר כפ''ס – ספורטינג תל אביב 1-1

ביתר כפ''ס נעצרה בביתה כאשר סיימה בתיקו 1-1 מול ספורטינג תל אביב. הקבוצה של מעייב רגב איבדה נקודות חשובות. כפר סבא פתחה טוב ובדקה ה-23 הצליחה לכבוש את שער היתרון מרגליו של איתי גראבה. במחצית השנייה ספורטינג תל אביב הצליחה להשיג את השער השיוויון מראשו של דור בללי שנגח מקרן פנימה. 

הפועל קלנסווה -הפועל פרדסיה 0-4

הופעת בכורה לחיים סירוטקין על הקווים של קלנסווה שהביסה את פרדסיה 0-4. שער מוקדם בדקה ה-1 של ליה סלאמה העלה את קלנסווה ליתרון 0-1, במחצית השנייה בדקה ה-62 ליה סלאמה כבש את השני שלו, גל בראל כבש את השלישי וחטיב אסלאם קבע את תוצאת המשחק.

הוד השרון- כפר קאסם שועאע 4-2

נקודות ראשונות לכפר קאסם שהשיגה את הניצחון הראשון העונה. האורחים עלו ליתרון משער של אוראל רמדי אך לפני המחצית הצליחה הוד השרון להשוות משער של רז כהן. המחצית השנייה הייתה שייכת לאורחים כאשר עמר מנצור, מוחמד פריג ואוראל רמדי קבעו 1-4. בתוספת הזמן ירן בלי צימק.

ביתר פ''ת- מחנה יהודה 1-0

הדרבי הקטן של פ''ת. ביתר פ''ת אירחה את מחנה יהודה לאחר התפטרות המאמן, דודו חלף, בגלל התבוסה לספורטינג תל אביב. המחצית הראשונה הסתיימה ללא שערים, אך בדקה ה-63 נשרק פנדל למחנה יהודה ונמרוד מחני בעט פנימה והעלה את מחנה יהודה ליתרון שנשמר עד הסיום.

הכ"ח רמת גן- עמישב פ''ת 1-0

הכח רמת גן ממשיכה ביכולת החלשה וספגה עוד הפסד, הפעם מעמישב פ''ת החזקה. שער ניצחון בדקה ה-88 של גל אסולין שמר על 100% הצלחה של עמישב בליגה.

צעירי טירה- רוח תל אביב 0-2

צעירי טירה לאחר הזכייה בגביע המחוזי ממשיכה ביכולת הטובה לאחר שאירחה במגרשה את רו''ח תל אביב. המחצית הראשונה הסתיימה ללא שערים, טירה פתחו בלחץ את המחצית השניייה ובדקה ה-57 העלה סארי סולאטן את המקומיים ליתרון 0-1. טירה המשיכה לשלוט ובדקה ה-76 אור אליהו כבש את השני. 

בית דגן- בני יפו 2-2

קבוצתו של שוקי סידס אירחה במגרשה את בני יפו ואיבדה יתרון של 0-2 במחצית, כאשר בדקה 14 אלמוג כהן כבש מהנקודה הלבנה 0-1 ובדקה 30 בר סידס כבש לבית דגן. במחצית השנייה הצליחה בני יפו לצמק משער של מוסא סלאח ובדקה ה-90 מוסא גזאל השווה.  

תגובות

+ הוסף תגובה