מתן בית יעקב: "המשחק מול יפו זה לא עוד משחק בשבילי"

פוגש את האקסית. בית יעקב פוגש את האקסית. בית יעקב
הכוכב הבלתי מעורער של יפו בעונה שעברה יפגוש את חבריו עם הפועל מרמורק במטרה להנחיל להם הפסד שני. רמות גבוהות? "רק ליגת העל"

 מתן בית יעקב נחשב בשנים האחרונות לאחד הקשרים הטובים בליגה א', לבטח כאשר הוביל את מכבי קביליו יפו בעונה שעברה למשחק העלייה מול הפועל אום אל פאחם, אך זה לא הסתדר והקשר ניסה את מזלו בליגה הלאומית במדי עירוני רמת השרון אבל עוד לפני המשחק הראשון עזב ועבר להפועל מרמורק.

מחר (שישי) יגיע בית יעקב עם קבוצתו החדשה לקרב צמרת מסקרן מול יפו וינסה להנחיל לקבוצתו אשתקד הפסד שני ברציפות. בשיחה מיוחדת מספר הקשר על ההתרגשות שלו והרצון לנצח עבור חבריו במרמורק.

נתת עונה נהדרת ביפו וחזרת לליגה א' העונה אבל חתמת במרמורק. ספר על המעבר וההרגשה?

"אחרי עונה טובה מכל הבחינות אישית וקבוצתית עשיתי קפיצת מדרגה ללאומית וחתמתי ברמת השרון אבל זה לא הסתדר שם מסיבות אישיות. החלטתי לחזור לליגה א' שהאופציה הראשונה הייתה למכבי יפו אך דברים לא הסתדרו והחלטתי להגיע להפועל מרמורק. מדובר מועדון גדול בליגה א' עם מסורת ומועדון שמכוון תמיד למעלה. המעבר עבר חלק מהרגע הראשון התחברתי לאנשים שם בין אם זה לשחקנים ובין אם זה להנהלה לאוהדים שהם אנשים חמים מאוד".

אתה ממשיך ביכולת המצויינת שלך מעונה שעברה. מה מונע ממך להגיע לרמות הגבוהות?

"אני חושב שפתחתי טוב את העונה הזאת. אני לא יודע מה מונע ממני להגיע לרמות הגבוהות אבל כשאתה אומר גבוהות בעייני זה לליגת על ולא הליגה לאומית. אני לא רואה הבדל עצום בין ליגה לאומית לליגה א' ולהגיע לליגת על חוץ מיכולת טובה צריך גם טיפת מזל ובעזרת השם גם זה יגיע".

יום שישי מפגש פיקנטי מול יפו. יש סוג של התרגשות?

"אין ספק שביום שישי מבחינתי לא מדובר בעוד משחק. יש התרגשות כי מכבי יפו זה כמו ב=ית בישבילי ולשחק מולם זה תמיד מוזר אבל אני אתן את כל כולי למען החברים שלי וכל כולי מרמורק. אין ספק שמצפה לנו משחק מעניין וטוב".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
מתן
(הוגה דעות: 14:23 07-10-2021)
למגיב 2 אתם לא יודעים להעריך שחקנים יש בין הקהל של יפו אוהדים חרות על תישכח שמתן היה שחקן העונה ומלך השערים של הליגה
2
בלי אשליות
(הוגה דעות: 11:35 07-10-2021)
ליגה א רחוקה מאוד מליגה לאומית.רואים את זה כל שנה במשחק הפלייבלוף איך קבוצת צמרת מליגה א מובסת על ידי קבוצת תחתית מליגה לאומית
3
מתן בית יעקב שחקן טוב לא יותר
(אוהד יפו: 12:37 07-10-2021)
תראו שמתן בית יעקב לא יעשה כולם נגד יפו מתן בית יעקב שחקן טוב אבל טמבל גדול לגמרי