כאוכב במשבר עמוק, עודה: "יש שחקנים חסרי מוטיבציה ונרענן עוד את הסגל"

כובשי השערים לכפר קנא (דאפר מחאמיד) כובשי השערים לכפר קנא (דאפר מחאמיד)
אחת הקבוצות הטובות בליגה רשמה הפסד שני ונראה כי גם המאמן צריך לחשב מסלול מחדש. כפר קנא מאותתת לצמרת

לאחר ההפסד בשבוע שעבר להפועל מגדל העמק ושינויים בסגל השחקנים, קיוו בהפועל כאוכב לצאת לדרך חדשה אבל נראה כי הקבוצה של עודד קוטר נמצאת במשבר לאחר שספגו הפסד נוסף והפעם להפועל כפר קנא בתוצאה 3:1.

במחצית הראשונה עוד הציגה כאוכב יכולת סבירה אבל הייתה חלשה במחצית השנייה והפסידה את המשחק. מהצד השני נראה כי פאיד חסון מחבר אט אט את הסגל שלו ועשוי לדבר חזק בפלייאוף העליון.

כפר קנא פתחה טוב את המשחק, אבל דווקא כאוכב עלתה ראשונה על הלוח כאשר החלוץ, מועמר קראקרה, ניצל טעות קשה של שוער כפר קנא וקבע 0:1. המארחים הגבירו את הקצב במחצית השנייה וכבר בדקה ה-47 מסירת רוחב של רמי מיאזני מצאה את עזת חלאיילה וזה קבע 1:1.

כפר קנא המשיכה לתקוף ובדקה ה-73 מסירה גאונית של ספואן זועבי מצאה את אדהם שיבלי שקבע מהפך. שלוש דקות לסיום הגיע אות הסיום כאשר המחליף נסיר מג'דוד עבר שני שחקני כאוכב והעביר כדור למוחמד אבו ראס שקבע את תוצאת המשחק.

מאמן כאוכב, עודד קוטר, אמר לאחר המשחק: "התחלנו טוב את המשחק אבל ספגנו שער בתחילת המחצית השנייה וזה גרם לנו לבעיות והפסדנו. אנחנו סופגים הרבה שערים לא מציאותיים ואשב שישי שבת בכדי לחשוב מה לעשות".

יו"ר כאוכב, איאד עודה, היה חריף יותר ואמר: "קשה לי לנתח את המשחק. נשב ונחשב מסלול מחדש. אנחנו סופגים הרבה שערים נאיביים ומרגישים חוסר מוטיבציה. ריעננו השבוע את הסגל בשני שחקנים וכנראה נצטרך לרענן עוד ועוד. אנחנו במשבר ונעשה בדק בית".

כוכב כפר קנא, ספואן זועבי, סיכם: "שיחקנו מול אחת הקבוצות החזקות בליגה. התחלנו טוב וספגנו מטעות שלנו אבל חזרנו במחצית השנייה. כל השחקנים הראו שהם גברים ושמעתי דיבורים שיש שחקנים לא רעבים בכפר קנא אז אני מבהיר שיש כאן שחקנים רעבים לניצחונות ולפלייאוף העליון".

 

תגובות

+ הוסף תגובה