סגול עולה: גלי גיל גברה על ספרטק בדרבי

ניצחון גדול. הכח גלי גיל (מוטי זאבי) ניצחון גדול. הכח גלי גיל (מוטי זאבי)
במשחק רב שערים ניצחה הכח גלי גיל רמת גן בדרבי את ספרטק רמת גן 4-7 עם צמד של אודי כבודי מצד אחד ושלישיה לרון בוארון מן העבר השני

הכח גלי גיל היא אחת המרעננות הרשמיות של העונה בליגה ג'. הקבוצה שהוקמה לפני שנתיים נראית מצוין מפתיחת העונה ומי יודע, אולי בעונה הבאה עוד תפגוש לדברי את הכח עמידר ר"ג, אבל עוד חזון למועד.

השבוע התארחה גלי גיל לדרבי קטן אצל ספרטק ר"ג וכבר בדקה ה-20 עלתה ליתרון כשנתי שוורץ קיבל כדור מאודי כבודי וזה 0:1 לאורחים. כבודי עצמו עוד פגש פעמיים את הקורה ובדקה ה-41 המארחת הצליחה להשוות מרגלי רון בוארון. חלפו שלוש דקות ובוארון קבע מקרוב את ה-1:2 של ספרטק והקבוצות ירדו לנוח כשהמארחת ביתרון.

המחצית השנייה הייתה כבר אופרה אחרת ועם הרבה יותר שערים. כבר בדקה ה-50 אודי כבודי השווה ל-2:2 והכח לא הביטה לאחור. שתי דקות חלפו ודני אמר השתלט על כדור ברחבת ספרטק וזה שוב מהפך - 2:3 להכח. חלפו עוד חמש דקות ונתי שוורץ בעט מקרוב פנימה, 2:4 להכח. המארחים נכנסו לסוג של הלם ולא חלפה דקה וכבודי כבש את השני שלו במשחק ואת ה-2:5 של קבוצתו. האורחת לא הורידה את הרגל מהדוושה ובדקה ה-63 כבודי בישל לזרקה את השני שלו ואת ה-2:6 של הכח.

ספרטק ניסתה לצמצם קצת ובדקה ה-73 קרן של בוארון מצא את דביר ביבי שמקרוב צימק ל-6:3. המשחק נרגע מעט ובדקה ה-91 אורן דיין העביר רוחב לעדן סבן שמקרוב שם את ה-3:7 של הכח. נגמר? עדיין לא. בדקה ה-94 רון בוארון השלים שלושער, 4:7 להכח גלי גיל בסיום.

רון שלום, יו"ר הכח גלי גיל, היה שמח בסיום אך הבהיר: "אצלנו במועדון חשובה מאוד הדרך יותר מהניצחון ויותר מהנקודות, המטרה שלנו תושג בזכות הדרך. יש לנו עוד המון עבודה ובמה להשתפר ועל זה נעבוד באימונים ונדרוש מהשחקנים כבר במשחק הקרוב".
 


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
ההתקפה והקישור עובדים בסדר בלי הגנה לא תגיעו ליעד בפלייאוף.
2
אין על קבוצות אוהדים
(ששונקר: 10:39 17-10-2021)
הלב תמיד ינצח
3
תיקון
(מירון גרסטמן: 10:40 17-10-2021)
גם נתי שוורץ הבקיע צמד, לא רק אודי כבודי. וכן, השער השני של נתי שוורץ היה ממרחק של כ-8 מ', לא מ-16 מ'.
4
איזה דרך?
(ספרטק: 13:43 17-10-2021)
איזה דרך בדיוק? אתם קבוצה של ליצנים ובית אבות, נתנו לכם 4 גולים ואנחנו בקושי מתאמנים ושחקנים מתים.

סקר דאבל פס

מי תהיה הקבוצה החמה ביותר בעונת המלפפונים?