רק בליגה ב': המשחק בין הפועל טובא לעירוני כרמיאל הופסק למשך רבע שעה בשל היעדר חובש

כובש במשחקו הראשון, אבו טפלה (צילום עירוני כרמיאל) כובש במשחקו הראשון, אבו טפלה (צילום עירוני כרמיאל)
אחד הסיפורים ההזויים של הליגות הנמוכות אירע אתמול במגרש הסינטטי בצפת כאשר המשחק נפתח באיחור של 7 דקות ובלי חובש, שחקנים נאלצו להמתין בקור

 הפועל בני טובא אירחה אתמול את הפועל כרמיאל במסגרת משחקי המחזור ה-7 בליגה ב' צפון א' ונוצחה בתוצאה 1:4 אבל הסיפור הגדול של המשחק מגיע דווקא מכיוון החובש.

המשחק נפתח באיחור של 7 דקות וזאת לאחר שצוות השיפוט גילה שהרשתות של שני השערים קרועות ולשם כך ביקשו מהמארחת לטפל בעניין דבר שגרם לפתיחת המשחק באיחור.

לאחר פתיחת המשחק וכעבור 7 דקות שוער טובא נפצע ברגלו ונזקק לטיפול חובש, השופט ביקש להכניס חובש על מנת לטפל בשוער אך לפתע התברר שאין חובש במשחק, השופט הלך לברר את העניין כי לפני משחק החובש נרשם בטופס המשחק והציג תעודה אך מסתבר שהוא עזב את המגרש ולא חזר. המשחק הופסק ליותר מרבע שעה עד להחלטת השופט שנכנס לחדר השופטים להתייעצות. לאחר התייעצות אושר לשופט המשחק להוסיף לטופס חובש אחר שהיה נוכח במגרש וכאן נשאלת השאלה האם זה חוקי בכלל?

לאחר כל העיכובים התחיל המשחק בקור מקפיא בצפת ובסיום הפועל כרמיאל ניצחה את טובא 1:4 משערים שכבשו מחמוד יוסף, יובל שבתאי, מוחמד אבו ריא והרכש החדש של הקבוצה מג'די אבו טפלה. 
 


 

תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

מי תהיה הקבוצה החמה ביותר בעונת המלפפונים?