פוטו פיניש

סיום דרמתי ומותח מזה לא יכולנו לבקש מליגה ג' מחוז מרכז. 3 קבוצות עם אותו מספר נקודות ואותו מספר ניצחונות ניצבות ערב המחזור האחרון זו לצד זו. בצהרי יום שישי נפגשו מ.ס. קריית גת, הפועל רהט ובני יצ'אלאל עם קבוצות שכבר סיימו את העונה ולכאורה אין להן על מה לשחק. מי שחשב שאלו יהיו טיולי אחה"צ קלים לקבוצות הצמרת, הופתע לסיום דרמטי.

הפועל רהט פגשה בביתה את עירוני בית שמש. 500 האוהדים שבא לחזות במשחק הופתעו כבר בדקה השנייה למשחק לגלות שקבוצתם בפיגור. נדב דנזן השתלט על כדור ארוך ומפינת הרחבה בעט אל הפינה הרחוקה 1-0 לבית שמש.
במקביל החל במגרש בתל שבע משחקה של מועדון ספורט קריית גת שהתארחה אצל הפועל חורה. כבר בדקה העשירית קבעו חניכיו אייל שדה את הטון כאשר כבש אביחי אזולאי 1-0 לקריית גת.

 

אמין אלעביד ואריק שי במפגש אוירי.(צילום:אנס אבודעבס)


בנוסף, ברחובות התקיים לו דרבי רחובות כאשר מכבי אירחה את בני יצא'אלאל המתמודדת אף היא על העלייה. רבע שעה לאחר הפתיחה כבש אורי פיסיהה את היתרון לבני יצ'אלאל, מכבי רחובות לא המתינה הרחבה והשוותה בדקה ה- 24 משער של דוד אלקסלאסי 1-1 ברחובות והמתח בעינו.
בחזרה למשחקה של קריית גת, שם הכפיל משה בן סעדון את התוצאה לאורחים, 2-0 לקריית גת שלאור התוצאות בינתיים הייתה חוגגת עליה כבר בשישי!
ובמעבר חד לרהט, שם למרות הלחץ הגדול של הפועל רהט נשארה בפיגור של שער.בדקה ה- 41 נשבר הקרח, קרן קצרה של מאג'ד אלקסאסי הגיעה לאמיר אלאפינש שבעט מזווית קשה לפינה הקרובה והשווה את התוצאה. הפועל רהט לא הסתפקה בשוויון וירדה למחצית בצל שער היתרון של בלמה קאיד אלאפינש שבעט כדור חוזר מהגנתה של בית שמש ממרחק של יותר מ- 30 מטר לפינה העליונה ולא השאיר סיכוי לשוער 1:2 לרהט.

 

 שחקני בית שמש במחצית.(צילום:אנס אבודעבס)

 

 אמיר אלאפינש עוקף שחקן אורח.(צילום:אנס אבודעבס)

 

 מאג'ד אלקסאסי משחיל לויטלי מטבייב בין הרגליים בדרך לעוד החמצה.(צילום:אנס אבודעבס)


פתיחת המחצית השנייה הייתה שונה לחלוטין מהמתח ששר במחצית הראשונה. שלושה שערים בשש דקות לרהט! אלי דבש קיבל כדור עומק מאמין אלעביד, חדר אל הרחבה והקפיץ מעל השוער היוצא קובי חלפון. אותו אלי דבש חזר שתי דקות אחרי לכבוש מהנקודה הלבנה לאחר שהוכשל ברחבה.

 

 אלי דבש בדרך לכבוש את השני של רהט.(צילום:אנס אבודעבס)

 

 אלי דבש בפוזת חגיגת השער.(צילום:אנס אבודעבס)

 

 אלי דבש מכניע את שוער בית שמש בפנדל.(צילום:אנס אבודעבס)

 

עוד דקתיים חלפו והיה זה הקפטן מהדי אלסאנע שנגח קרן של אמיר אלאפינש לרשת 1:5 לרהט!

 

 מהדי אלסאנע כובש את החמישי של רהט.(צילום:אנס אבודעבס)

 

מהדי אלסאנע חוגג את שערו.(צילום:אנס אבודעבס)


כששני המשחקים בנגב הוכרעו, נישאו העיניים והאוזניים בעיקר אל רחובות שם התיקו איים להיות הסנסציה של המחזור. בינתיים צימק עמרי כהן בשער לבית שמש לאחר ערבוביה ברחבת רהט בדקה ה- 57, מנגד כבש מאג'ד אלקסאסי בנגיחה מקרוב 2:6 לרהט.

 

עומרי כהן מבית שמש(משמאל)מול נאדר אלעתיקה מרהט.(צילום:אנס אבודעבס)


במקביל חזרה בני יצ'אלאל אל המאבק בשער של דוד טסמה שהחזיר את היתרון בדרבי רחובות 2-1 שגם נשארה עד הסוף. תוצאה שקטעה את הסיכוי למפגש ישיר ומכריע בין קריית גת לרהט על העלייה.
בדקה ה- 83 נשארה בית שמש בעשרה שחקנים לאחר שהרחיק השופט חן וייצמן (שהציג יכולת מצויינת) את הקפטן של בית שמש יוסף חי אלמליח לאחר שהאחרון התגרה בקהל של רהט והורחק לאחר שהקוון סעיד מסאלחה הבחין בדבר.

 

 יוסף חי אלמליח שחקן בית שמש(משמאל)לא נרגע גם לאחר הרחקתו מהמגרש.(צילום:אנס אבודעבס)

 

בתוספת הזמן כבש חיים אלקיים מבעיטה חופשית ישירה מכ- 25 מטר מעל החומה. 3:6 בסיום שלאור שאר התוצאות שלח את שלישיית הצמרת למאבקי פלייאוף ישירים על הכרטיס המיוחל לליגה ב'.
 

נדב דנזן מבית שמש עובר את אייל נברו שוער רהט אך מחמיץ.(צילום:אנס אבודעבס)תגובות

+ הוסף תגובה
1
אנשאלה הפועל
(הפועל רהט: 00:01 10-05-2009)
2
איזה מתח
(במדבר: 10:06 10-05-2009)
איזה מתח,דאבל פס סומך עליכם ששבוע הבא אתם מצלמים את המשחיקם איזה כיף

סקר דאבל פס

מי המועמדת העיקרית לרדת לליגה ב' מליגה א' צפון?