הצהרת כוונות: הפועל סנדלה גלבוע מכוונת לעלייה לליגה א'

הקבוצה הצפונית שנמצאת במקום השלישי בטבלה נמצאת חזק בתמונת העלייה. עמאד אלעומרי: "יש לנו קבוצה מיוחדת וננסה בכל הכח לעלות ליגה"

 הפועל סנדלה גלבוע פתחה את המשחק  האחרון שלה נגד ביר אלמכסור עם מחצית הכי גרועה שלה העונה שהסתיימה בתוצאה 2:0 לביר אלמכסור.

במחצית השנייה הקבוצה הכי חמה בגלבוע התפוצצה ללא רחמים והפכה את הפיגור 2:0 לנצחון מוחץ 2:5 משערים של הייתם טאהא (צמד), עוביידה טאהא, אחמד זיאדאת ועומר זועבי.
 
למרות שהקבוצה הייתה בהרכב חסר במשחק הזה, אך היא חזרה בגדול ועכשיו היא במקום השלישי עם 13 נקודות ורחוקה מהמקום הראשון 3 נקודות בלבד.
 
מנהל הקבוצה, עמאד אלעומרי, מסר: "אנחנו כן מתכוונים וננסה בכל הכח עד סוף העונה לעלות ליגה. יש לנו סגל מיוחד ושחקנים עם נסיון שאיתם בטח נעשה את הכל על מנת לעולת. למרות ההרכב החסר בלי שחקני הרכש שלנו הראינו אופי ועד כמה יש לנו קבוצה מיוחדת השנה, אני גאה בכל הסגל שלנו ומאמין בו ואיתו נגיע השנה מאוד רחוק בעזרת השם. השבוע יהיה לנו משחק עונה עם מוליכת הטבלה הפועל טירת הכרמל ולא נסתפק בפחות מניצחון במשחק החשוב הזה, נגיע נחושים בשביל לאסוף את מלוא הנקודות".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
כפר קרע
(אחמד אבו פני: 19:50 08-11-2021)
אנחנ נצחנו אתכם בעמאיים בגביע קבאלתם 4 גם בליגה 4 אתם קבוצה חלשה רק אנחנו נעלה מהיום בהלה לו נפסיד אף משחאק בבסוף אנחנו נעלה פאדי אבו מוך נשבור לכה את הרוש קונס אתא גם ננציח אחוד בקה בסנדלה גלבוע בהפועיל טירת הכרמל בביתר חיפה רק אחוד בקה לו יעאלו
2
באקה אל גרביה
(אבו עומרי: 22:24 08-11-2021)
אבו פאני חבל להתאמץ ולהגיב לתגובתך, הרי ברור מאיזה רקע הגעתה, יש לך המון עוד מה ללמוד בחיים, ראשית כל תנגב את החלב שעל שפתיך ולך ללמוד , כי פשוט אתה נטול השכלה, העברית שלך מגעילה כמו שאתה, שלא תעיז להגיב בשינית. אחרת אדחוף לך את הראש לאסלה. עמכם הסלי
3
קבוצת בטים ברמה גבוהה
(אוהד אסי: 22:53 08-11-2021)
אדון עימאד אני מכבד אותך כבן אדם אבל תגיד את האמת ע"י מי מנוהלת הקבוצה שלך לפי מה שכולם יודעים שמנוהלת על ידי חבורה שמתעסקת בבטים ואתה יודע טוב מאוד הכוונה שאומרים לשחקנים שלך להפסיד את המשחק ב 3 גולים לפחות וגם לקבל אדום ולגרום לפנדלים תתבישו לכם
4
טירת כרמל לא בשביל לעלות
(אברהם מטירה: 07:48 10-11-2021)
רק שתדעו הפועל טירת כרמל זמני במקום הראשון רוצים להישאר בליגה אין לה שחקנים בשביל לעלות המשך משחקים הוגנים

סקר דאבל פס

מי תהיה הקבוצה החמה ביותר בעונת המלפפונים?