עומר פרץ: "כמה שזה יותר קשה אז זה יותר מתוק"

הצטיין. עידו שרון (שלומי והבה) הצטיין. עידו שרון (שלומי והבה)
בכפר שלם מרוצים מהניצחון על מרמורק ששם ביקרו את המאמן דויד מרטן: "שוב הגיע לא מוכן למשחק מול קבוצת צמרת"

בהפועל מרמורק ובהפועל כפר שלם רצו לצאת לפגרה עם טעם טוב, ואכן חניכיו של עומר פרץ עשו את העבודה עם ניצחון דחוק של 0:1, אבל ניצחון עם משמעות אדירה.

המארחים מרחובות לא הסתירו את אכזבתם בסיום המשחק ואת הביקורת נגד המאמן דויד מרטן. "שוב הוא הגיע לא מוכן למשחק מול קבוצת צמרת. אנחנו רק במחזור העשירי והפער מהמקום הראשון הוא כבר תשע נקודות" אמר גורם במרמורק והוסיף: "מרטן ימשיך לקבל את הקרדיט אבל אחרי הפגרה תהיה דרישה ברורה לשיפור גם ביכולת וגם בתוצאות".

מהצד השני בכפר שלם הביעו שביעות רצון מהניצחון ועומר פרץ סיכם: "כמה שזה יותר קשה אז זה יותר מתוק. אחרי המעידה מול שמשון ביום שישי היה לנו חשוב לנצח לפני הפגה במגרש סופר קשה ומול קבוצה טובה".

יואב גביזון כבש את השער היחיד במשחק כאשר המצטיין היה השוער הצעיר, עידו שרון, שאמר לאחר הניצחון: "מדובר במגרש הכי קשה בליגה ועמדנו ביעד כאשר לקחנו שלוש נקודות. גדלתי בהפועל תל אביב אבל אני רוצה להצליח ובאתי לקבוצה אוהבת ומחבקת".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
שוער מצוין!
(אוהד: 13:52 10-11-2021)
פוטנציאל גדול רק צריך להמשיך ולצבור ניסיון אוהבים אותך עידו! יאללה כפר שלם!
2
לשלומי השליח
(רז: 14:52 10-11-2021)
שלומי והבה אתה בדיחה חסר חיים לך תלקק לכפר
3
מרטן חייב ללכת
(רווה שרעבי: 20:29 10-11-2021)
אני כועס על חוג אוהדי מרמורק שמרשים לעצמם לדבר בשם האצולה…חלק לא קטן אצלנו מתעב את שיטת המישחק של מרטן.. ובוחר שלא להגיע למישחקים בגללו… מרטן גונב דעת מיקצועי ולא יותר מכך…אייך אומרים קקי בצרפתית???
4
מרטן מאמן מס 1
( החתן של אבנר: 06:05 11-11-2021)
בנה קבוצה מאומנת ומיומנת . שלטה בנשחק וגמדה את המאפיוזים מכפר שלם. הכתב אוהב חרקשות ותשומת לב
5
ווהבה צודק במאה אחוז
(אילן סגל: 15:32 11-11-2021)
למה אנשים בגובה 1.20 לא מסוגלים לקבל ביקורת??? למה נתי יחייא עובד בחברה של מוטי אברג׳ל !!! או כאילו רק באותו מיבנה!! מרמורק נהייתה ממלכת הקומבינות יוחזר חנן עדני לאלתר !!!

סקר דאבל פס

מי תהיה הקבוצה החמה ביותר בעונת המלפפונים?