איחוד בני באקה מכוונת גבוה

קבוצה צעירה ותוססת. בני באקה (צילום המועדון) קבוצה צעירה ותוססת. בני באקה (צילום המועדון)
הקבוצה הצפונית מליגה ב' הפתיעה את הליגה ורצה במאבק הצמרת. מוואסי: "אם נצליח לעלות לפלייאוף זה יהיה הישג עצום"

איחוד בני באקה היא אחת הקבוצות המפתיעות של העונה הנוכחית בליגה ב' צפון ב' ולאחר סיום הסיבוב הראשון הקבוצה כעת נמצאת במקום השני בטבלה עם 16 נקודות.

החבורה של המאמן עמאר מוואסי מציגה יכולת התקפית מצוינת ועד כה כבשה הקבוצה 16 שערים. מוואסי התייחס ליכולת הקבוצה ולתוצאות הטובות מתחילת העונה ואמר: "סיימנו את הסיבוב הראשון במקום השני שזה מאוד מצוין לעומת מה שציפנו. המטרה שלנו מתחילת העונה היא לשרוד בליגה ב' בכבוד ותודה לאל שעד עכשיו אנחנו בדרך הנכונה. סגל השחקנים שלנו מאוד צעיר ורובם משחקים עונה ראשונה או שנייה בבוגרים ועם כמה שחקנים ותיקים, כל הסגל תוצרות מחלקת הנוער של איחוד בני באקה".

עוד הוסיף המאמן: "ההנהלה שלנו מאוד קטנה וחסן מואסי עושה את הכל כדי שהכל יהיה טוב לשחקנים ואני עוזר לו מאוד גם בתור חבר הנהלה. בתור מאמן הקבוצה לשנה רביעית ברציפות כל שנה אני אישיות צובר יותר ניסיון והשנה לקחתי צעד אמיץ שיהיו שחקני בית צעירים ולרוץ איתם לאורך העונה והם מספקים את התוצאות. אני מאמין בכל אחד ואחד ומקווה להצליח להיות הפתעת העונה גם כמאמן וגם כקבוצה ולהביא את הקבוצה לפחות לפליאוף עליון אם אצליח בזה זה יהיה הישג עצום".

יגיע לפלייאוף. מוואסי (צילום המועדון) 


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
לא רציני
(שחקן: 11:36 21-11-2021)
מאמן חלש יש לבקה, השחקנים לא סופרים אותו ואין לו מושג בכדורגל, אימונים ברמה נמוכה ובמשחקים לא יודע לנהל וגם בובה של ההנהלה. חולם לעבור לקבוצה אחרת אבל מאמן את אותה קבוצה כבר כמה שנים בלי הצעה אחת מקבוצה אחרת,בגלל שכולם יודעים שהוא חלש ובובה.
2
אננס אבו חסין
(אננס אבו חסיין : 11:38 21-11-2021)
כן בסדר
3
גת
(פסתוק: 13:41 21-11-2021)
איזה קבוצה אחוד באקה קבוצה נחמדה יש להם אחאד בתיק סרוף על הקבוצה שיך עם מסבחה דתי כל משחק אני רואי אתו מתבליל איש מכובד מבוגר איש בתיק במגרשים כל הכבוד לאיש הזה מתבליל גם במסגד גם במגרשים אני מוריד לו את הקובע הידי אחוד בהצלחה לבאקה מבין אני לו לזלזל
4
אידיוט
(כוכבי: 17:45 21-11-2021)
נפלתה לפח שטמנו לך זה לא העיקר לאמן יש לך בדיוק שבוע אתה הולך הביתה רגב יאכל לך את הלבלב וקניתי טיפש
5
.
(חסוי: 02:14 23-11-2021)
מאמן מהטובים שיש במגזר מנהל משחק בצורה מדהימה נותן ביטחון ורוח לחימה לשחקנים

סקר דאבל פס

מי תהיה הקבוצה החמה ביותר בעונת המלפפונים?