ערב של כוכבים: מכבי השרון נתניה חגגה 60 שנה להיווסדה

גם הכוכבים הגדולים באו לברך. עידו חג'ג' ויוסי בניון גם הכוכבים הגדולים באו לברך. עידו חג'ג' ויוסי בניון
כוכבי העבר של הכדורגל הישראלי וגם סלבריטאים רבים באו לחגוג ציון דרך למועדון הנתנייתי מליגה ג'

מגרש 'שפירא' בנתניה אירח השבוע אירוע יוצא דופן בו על מגרש אחד התקיים משחק ראווה בין כוכבי עבר של הכדורגל הישראלי לבין קבוצת הנוער של מועדון הכדורגל "מכבי השרון נתניה". האירוע התקיים לציון 60 שנים להיווסדו של מועדון הכדורגל הנתנייתי אשר נוסד על ידי ויקטור עטיה ז"ל

במשחק נטלו חלק אגדות כדורגל כמו יוסי בניון, דודו אוואט, חיים סילבס ורביד גזל לצד שלום מיכאלשווילי, עמוס תמם, עידו חג'ג' ורבים אחרים ששיחקו מול קבוצת הנוער של  מכבי השרון ומאמנה שהוא בעצמו שחקן העבר האגדי, ברוך חסן, אשר רבים משחקניה עדיין לא נולדו כאשר אלה כיכבו בליגת העל ובאירופה.

המשחק התאפיין ברמה גבוהה מצד כוכבי העבר כאשר בלט בשורותיהם יוסי בניון. רן יצחק אף כבש 4 שערים בניצחון 6:3 כאשר מנגד קבוצת הנוער חוזקה בשחקני העבר, אדם לם ואלון כהן, ולשורות הצעירים כבש צמד אופיר נדם ומורן רוטהולץ הוסיף שער. בסיום המשחק התקיים גם טקס ותעודת הוקרה ליוסי בניון אשר כיבד בנוכחותו את האירוע.

במהלך הטקס הודו אנשי מכבי השרון נתניה לכוכבי העבר שהגיעו לכבוד את האירוע ונאמר: "מדובר באבן דרך לכדורגל הנתנייתי בכלל ולמועדון שלנו בפרט. אנחנו רוצים להודות לכל הכוכבים שהגיעו למשחק ונתנו לכבוד למועדון ולהיסטוריה שלו". 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
כהן
(יובל : 11:23 22-11-2021)
אין על יוסי בניון בעולם, מכבד את כולם ושחקן אגדה
2
צצו'ו זה אגדה
(נתניתי: 12:05 22-11-2021)
אין על צצו ז''ל זה אגדה .כל הכבוד לאילו צצו הקטן
3
השרון נתניה
(אילן: 12:08 22-11-2021)
השרון מועדון מס 1בנתניה
4
רוב השנים משחקת ומדשדשת הקבוצה בליגה ג'. היו שנים שהקבוצה היתה בליגה ב' ואף פעם אחת התמודדה בפליאוף העליון לעליה לליגה א' אבל נכשלה.
5
שאפו
(אלכס : 15:52 22-11-2021)
השרון נתניה אליפות
6
נוסטלגיה
(הרי: 19:19 22-11-2021)
זוכר את המשחקים נגג מכבי השרון נתניה בשנות ה 70 המוקדמות, משחקים מרתקים צמודים ומלאי עניין. שפו על היוזמה ועל העבר העל היכולת לשרוד את כל מה שהיה מאז... אןהד הפועל גבעת אולגה המיתולוגית.

סקר דאבל פס

מי תהיה הקבוצה החמה ביותר בעונת המלפפונים?