צרויה סיכם באילת, בכפר שלם הבהירו: "אין אישור למעבר וגל צריך להגיע לאימון הבא"

יעבור או יישאר? צרויה יעבור או יישאר? צרויה
סערה סביב מעברו של החלוץ לעיר הדרומית כאשר בכפר שלם טוענים שמגיע להם החזר כספי והבהירו: "אם זה לא יקרה אז צרויה מחויב להמשיך". גם עמרן, דבורה ושטיין סיכמו

 סערה במחוז הדרומי של ליגה א' וזאת סביב מעברו של החלוץ גל צרויה מבני אילת להפועל כפר שלם. צרויה לא הרשים במשחקיו בכפר שלם וקיווה לשנות אווירה באילת תחת המאמן אורן קריספין ואף סיכם בקבוצה, אך בכפר שלם הבהירו כי בשלב זה אין אישור למעבר. במועדון ממרכז הארץ טוענים שצרויה חייב כספים לקבוצה וכל עוד זה לא יוסדר אז לא יחתמו לו על טופס השחרור.

גורם בכיר בכפר שלם ציין: "בשלב זה גל צרויה שחקן שלנו ואין אישור למעבר. הבהרנו שאנחנו דורשים את החוב שלנו ואף הסכמו לפצל את זה למספר תשלומים מהחודש הקרוב אבל באילת דרשו להמתין עם התשלום לעוד חודשיים וזה לא מקובל עלינו. צרויה מחויב בשלב זה להגיע לאימוני הקבוצה ומבחינתנו שיישאר כאן".

אגב צרויה הוא לא היחיד שאמור להגיע ואליו צפויים להצטרף באילת גם נדב עמרן שפתח את העונה בהפועל איכסל, אקס יפו אור שטיין ומשה דבורה שפתח את העונה בהפועל הרצליה.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
בושה
(אחד שמכיר: 21:37 23-11-2021)
סתם שחקן גנוב מופרע וסתום ראה הוזהרתם אילת
2
נוכל
(אבי: 23:43 23-11-2021)
שחקן נוכל חייב כסף לכל העולם תותי תזהר אופיר לוזון עושה קומבינה אם הכפר על חשבונך.תזהר לשלם זה עקיצה הוא גם פצוע .תזהררררררררררר אחד שמכיר
3
אילתים
(הרצל מסיקה: 00:45 24-11-2021)
אורן עושה אותכם קבוצת בת של הפועל פ״ת
4
איתן בבקשה תקרא את זה!
(אוהד: 17:46 24-11-2021)
איתן אנחנו צריכים להתעורר אם צרויה עוזב אנחנו צריכים להתחזק בשני שחקנים בכירים חלוץ אחר במקומו ושחקן קישור נוסף שובר שיוויון שישדרג אותנו אם צרויה עוזב אנחנו צריכים להתחזק בדחיפות!!!
5
שחקן בעייתי
(מוסיוף: 18:31 24-11-2021)
.תתבייש לך אכלתה שתיתה לא השקעתה במגרש 20 אחוז ואתה נוטש ובורח לאל.ת חוצפן קטן