המאמן הישאם זועבי התפטר מצעירי כפר כנא

נאלץ לעזוב. זועבי נאלץ לעזוב. זועבי
פרסום ראשון: המאמן שעלה ליגה עם הקבוצה לליגה א' הודיע על התפטרותו בגלל מצב משפחתי חריג. "ניסיתי להישאר אבל יש דברים מלמעלה ולצערי זה לא הסתדר לי"

 אחד המאמנים הבכירים בליגה א' ,הישאם זועבי, הודיע היום על התפטרותו מאימון הקבוצה וזאת בעקבות מצב משפחתי חריג כך שהמאמן נאלץ להיות צמוד למשפחה בעקבות מחלת אימו. מי שהעביר את האימונים בצעירי כפר כנא בתקופת הפגרה היה עוזר המאמן מוחמד עבאס וזאת כי זועבי לא הצליח להגיע בשעות האימון.

הישאם זועבי מסר: "מאז הפגרה אני לא מאמן את הקבוצה וזאת בגלל המצב הקשה במשפחה, הייתי חייב להישאר ליד המשפחה ולטפל באימא שהיית מאושפזת. במיוחד בשעות האימון הקבועות של הקבוצה זה לא מסתדר לי כי דווקא בזמן הזה אני חייב להיות עם המשפחה. מאז פתיחת העונה הבטחתי שהאימונים יתקיימו בשעה 15:00 ואני לוקח אחריות כי עכשיו לא יכול לעמוד בזה. אמרתי למחמוד עבאס העוזר שלי להמשיך לנהל את האימונים כי אני לא הצלחתי להתארגן וכעת החלטתי לעזוב באופן סופי.

המאמן המשיך ואמר: "ניסיתי להישאר אבל יש דברים מלמעלה ולצערי זה לא הסתדר לי. מחר עבאס ינהל גם את המשחק של הקבוצה נגד מגדל העמק ואם כפר כנא תנצח אז הקרדיט מגיע רק לו. אחרי המשחק הוא יעזוב, אני ניסיתי לשכנע אותו להישאר ולהוביל את הקבוצה אבל הוא לא רוצה. אני מאחל למועדון הצלחה רבה ונהניתי מכל רגע בקבוצה הזו שיש בה שחקנים ואנשים נהדרים שמגיע להם רק טוב. אני לוקח פסק זמן מכדורגל בנתיים ואם יש קבוצה שתתאמן בשעות הערב או בבוקר אז אולי אוכל לאמן, בסוף אני מאחל לכולם הרבה בריאות כי זה הדבר הכי חשוב". 

 

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
חחחחח
(אדם: 19:41 25-11-2021)
מחכה להצעה הבאה מאמן ??? חחחח הצחקתם
2
כאבול
(מרואן ריאן: 22:04 25-11-2021)
החלמה מהירה לאמא השאם. החלטה נכונה להיות להדה על חשבון העבודה. והצלחה לכפר כנא.