נביל אבו הלאל התפטר מבני ערערה

עזב. אבו הלאל ברגע החתימה עזב. אבו הלאל ברגע החתימה
פרסום ראשון: מאמן בני ערערה לקח אחריות והתפטר לאחר ההפסד לרובי שפירא ותקף: "אין מה לעשות עם הסגל הזה. הקבוצה נחלשה ולא התחזקה"

לאחר הסערה בבני פרדיס וגם בבני ערערה שם המאמן, נביל אבו הילאל, הודיע על סיום דרכו במועדון לאחר ההפסד להפועל רובי שפירא חיפה.

אבו הלאל הפתיע עם קבוצתו בתחילת העונה עם מספר משחקים מצוינים אך לאחרונה חלה ירידה ביכולת והמאמן היה כנה ותקף: "אני לוקח אחריות אבל אין מה לעשות יותר עם סגל כזה. הקבוצה נחלשה ולא התחזקה ואני אומר את זה בקול רם. ולא צריך לדבר על התנאים ! זה לא מתאים לקבוצה בליגה א ! אפילו כדורי משחק אין , מאמן שוערים אין , מאמן כושר אין , סגל רחב אין.

לא אני ולא אף מאמן בעולם יכול לשרוד עם התנאים האלה ועם הסגל הזה. עשיתי את המקסימום , אני יודע שכולם עושים כאן את המקסימום אבל בסופו של דבר לא הצלחנו לשדרג את הסגל ולא את התנאים. לא אוסיף עוד , רק אשאר אוהד ותומך לקבוצה מהיציע. קבוצות עם תקציב כפול כמו שלנו נמצאים באותו מצב  ואנחנו לא מפסידים חמישיוצ ורביעיות. הפסדים הכי מעצבנים בעולם . חוסר מזל וחוסר נסיון. אני מאחל לקבוצה הכי טוב שאפשר ורק הצלחה ולהשאר בליגה בעזרת השם . הקבוצה מעל הכל ואני מודה  על ההזדמנות ועדיין בטוח שהיינו נמצאים במקום אחר לגמרי".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
חבל עליו
(אוהד: 17:51 26-11-2021)
בן אדם זהב ומאמן על!
2
מאמן מקצוען וגבר
(אוהד כדורגל: 01:11 28-11-2021)
מאמן מקצוען נטו , לקח קבוצה שאין בה כלום , לא היה שחקנים ולא היה סגל ואין כסף ותנאים של ליגה ג, ופתח מצויין , אבל אין הנהלה , לא דאגו למשכורת ראשונה ולא הביאו רכש ואפילו צוות אימון אין , ואין מגרש ביתי, לקח שחקנים צעירים ושחקני בית ועבר שלושה שלבים
3
מאמן גבר
(אוהד זלפה: 01:16 28-11-2021)
עשה להם קבוצה מ בקבוקי מים ! מי נתן להם סיכוי בכלל לפתוח את העונה ! שחקנים צעירים ואפס תנאים ! אבל הנהלה כושלת שלא הצליחה להביא שחקני רכש ואפילו נחלשו ולא התחזקו !
4
הנהלה אפס
(שאדי נצרת: 01:21 28-11-2021)
ערערה זה כלום ושם דבר , הוא העמיד קבוצה מכלום. אבל ללא תנאים וללא כסף וללא הנהלה וללא חיזוק , גם מוריניו לא ישאיר אותכן בליגה . מאמן שיגיע רחוק לדעתי מקצועןןןן אמיתי שאין הרבה כמוהו במגזר נקודה
5
בעיית סגל
(אבי: 00:05 29-11-2021)
סגל חלש ולא הביאו רכש ולא נתנו תנאים להצליח ! הנהלה כושלת , חבר הנהלה שאיכפת לו רק מהדקות של אח שלו , והשני מהבן שלו. קבוצה פח . שחקני בית כנופייה , מאמן מקצוען שבנה קבוצה מכלום