רואה צמרת: ניצחון גדול לזלפה על איכסל

כובשי השערים לזלפה גיי לבנה ומאי מזל (דאפר מחאמיד) כובשי השערים לזלפה גיי לבנה ומאי מזל (דאפר מחאמיד)
הקבוצה של מומו ניסטל ממשיכה להרשים כאשר הפעם מחצית אחת הספיקה מול איכסל. אבו סלאח: "נמשיך לעבוד קשה ונצרף עוד שני שחקנים"

הפועל איכסל ובני זלפה חזרו מהפגרה עם מטרות ברורות, כאשר המארחת רוצה להילחם על הפלייאוף העליון ואילו איכסל מסובכת משמעותית בתחתית הליגה.

המחצית הראשונה אופיינה בעיקר ברצון של שתי הקבוצות לא לספוג כאשר איכסל הייתה מסוכנת יותר אבל לא השכילה לכבוש, אך בדקה ה-44 ספגה מכה כאשר השחקן מוחמד נחאש הורחק בכרטיס אדום.

המחצית השנייה כבר הייתה סיפור שונה ובשליטה מוחלטת מצד חניכיו של מומו ניסטל. כבר בדקה ה-47 זה גם נרשם על הלוח כאשר הגבהה נהדרת של באסל מארג'יה מצאה את ג'יי ליבנה וזה נגח מקרוב פנימה, 0:1. 11 דקות עברו וזלפה הכפילה את התוצאה כאשר מאי מזל כבש פנדל לאחר הכשלה ברחבה. לקראת הסיום עוד ניסתה איכסל לחזור למשחק אבל זה דווקא אפשר לזלפה לצאת להתקפות משמעותיות ללא כיבוש שער.

מאמן איכסל, חוסאם אבו סלאח, סיכם: "מחצית ראשונה טובה שלנו אבל אז קיבלנו אדום ובמחצית השנייה לא היינו במשחק. אנחנו חייבים להמשיך לעבוד ולשפר את משחק ההגנה ופשוט צריכים לדעת לעשות הגנה. אנחנו מגיעים למצבים אבל ההגנה פחות טובה. המטרות של איכסל היו ונשארו והן להישאר בליגה. נמשיך להגיד את זה והייתי אומר את זה גם אם היינו מנצחים. נצרף עוד שני שחקנים ונישאר בליגה בכבוד. אני יכול להבטיח שאנחנו עובדים קשה משבוע לשבוע, מאימון לאימון, ממשחק למשחק ונישאר בליגה".

המאמן המנצח, מומו ניסטל, אמר: "הפסדנו במשחק שעבר וזה גרם לנו לפתוח בלחץ משלנו. המחצית הראשונה הייתה בסדר אבל במחצית השנייה זאת כבר הייתה שליטה מוחלטת שלנו. זה לא פשוט כי שיחקנו עם חלוץ טבעי אחד אבל הכוונה להביא עוד חלוץ. אם לא נקבל גול אז ננצח כי לכבוש אנחנו יודעים היטב. המשחק הקרוב מול בועיינה יכריע אם אנחו קבוצה לצמרת או לתחתית".

 

תגובות

+ הוסף תגובה