עמר: "אנחנו רחוקים עדיין מלתפור חליפות של עלייה"

רוצה להצליח בקריית ים. עמר (צילום: דוברות המועדון) רוצה להצליח בקריית ים. עמר (צילום: דוברות המועדון)
הקבוצה הלוהטת של ליגה ג' לא מסתנוורת מהמקום הראשון ומאמנה יודע שהמשכיות תהיה חלק מהעניין

מועדון ספורט קרית ים היא ללא ספק הקבוצה הלוהטת בליגות ג' . מעבר למאזן המושלם שלה בליגה הקבוצה מרבה לכבוש שערים והשבוע במשחק אימון הביסה את מוליכת ליגה ב', הפועל טירת הכרמל,בתוצאה 0:5, מה שמעיד על החוזקות של הקבוצה. מי שאחראי על היכולת הטובה הוא המאמן יוסי עמר. עמר, שחקן עבר בהפועל חיפה עושה עד כה חייל בקבוצתו החדשה .

ספר על הקבוצה החדשה שניבנתה השנה ובאלו קשיים התמודדת כמאמן ?

"בעיקרון בגלל שמדובר בקבוצה חדשה לגמרי בנינו הכל מאפס. יש כאן שילוב של שחקנים וותיקים וצעירים כאחד. זכינו בגביע המחוז דבר שמינף אותנו לליגה ותוך כדי תנועה גם הקבוצה התחברה ומציגה כדורגל אטרקטיבי עם לא מעט שערים שאנחנו כובשים כאשר אני שם דגש מיוחד גם על משחק ההגנה ולראייה ספגנו עד כה שלושה שערים בלבד בשבעה משחקים. בסופו של דבר הטבלה לא משקרת והנתונים באים בה לידי ביטוי בצורה הטובה ביותר ".

השגתם שבעה ניצחונות משבעה משחקים. זה לא דבר של מה בכך. איך הרמה של הליגה השנה ?

"האמת הליגה השנה טובה יותר מזו שהכרנו בשנה הקודמת עם שינוי אחד משמעותי. משחקי הפליאוף חזרו וזה אומר שיהיה מאתגר עם מספר רב של קבוצות שירצו להילחם על המקומות 2-3 . הדבר מן הסתם גורם לקבוצות להיערך אחרת ולהתחזק כדי להתמודד על כרטיס לפליאוף מה שהופך את הליגה לחזקה יותר".

ספר על שיתוף הפעולה שלך עם המנהל המקצועי דורון בן דור . איך חלוקת העבודה ביניכם ?

"שיתוף הפעולה שלי עם המנהל המקצועי הוא שיתוף פעולה פורה כמו עם שאר אנשי הצוות ובכלל זה גם העוזר ניסן מאיר ומאמן השוערים אריק קינן . מדובר בצוות שלם שמחליף דעות ורעיונות לטובת הקבוצה. בן דור אחראי על כל הנושא המקצועי מסביב לקבוצה ובכלל זה החתמת שחקנים בהתייעצות איתי ואני הסמכות המקצועית היחידה במגרש, במשחקים ובאימונים. יש היררכיה ברורה ואף אחד לא זולג לתפקיד של השני . ככה פועלת מערכת בריאה וטובה".

אפשר להגיד שאתם יכולים כבר לפתוח שמפניות בדרך לליגה ב ?

"אנחנו רחוקים מלפתוח שמפניות או לתפור חליפות. אנחנו סה"כ במחזור השביעי והדרך עוד קשה ומפותלת. נכון שאנחנו נמצאים בדרך הנכונה אבל מכאן ולהצהיר שעלינו הדרך ארוכה".

עברת לא מעט בקריירה כשחקן בעיקר בהפועל חיפה . למה לא פיתחת את נושא האימון לרמות גבוהות יותר ?

" לפעמים צריך גם קצת מזל ולא מעט פוליטיקה כדי להתקדם אבל אני לא מצטער על כלום .עשיתי כמאמן במשך 4 שנים ברצף תקופה יפה בקבוצת הנוער של הפועל חיפה והיום כאשר אני רואה שחקנים בקבוצה הבוגרת שעברו תחתי אני גאה ומאושר בהצלחתם ".

היית רוצה בעתיד לאמן את הקבוצה הבוגרת של הפועל חיפה כמו שעשו שחקני עבר בקבוצות שלהם ?

" ברור שאם בעתיד תהיה הצעה להגיע ולהיות בקבוצה הבוגרת אשמח כי הבית שלי זה הפועל חיפה אבל היום אני נתון רק להצלחה של מ.ס.קרית ים ומאושר מהדרך וממה שקורה אצלנו כל זאת בתקווה להשים את ק.ים על המפה של ליגה ב'. יש לנו אצטדיון מפואר עם תנאים של ליגת העל וזה גורם לי כיף והנאה גדולים". 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
בהצלחה
(אוהד מגדל: 11:39 27-11-2021)
ברוכים הבאים לליגה ב תעשו עוד מעט מאמץ ותמשיכו לליגה א שיהיה לכם בהצלחה
2
יוסי את חייי בסרט
(שימי פרץ: 12:55 27-11-2021)
עלק לכל אחד יש את התפקיד שלו, אתה בובה על חוטים של בן דור . הבחור עומד על הקווים וצורך ומנהל את המשחק במגרש !!! בקבוצות אחרות מנהל מקצועי לא יושב בספסל . בן דור מחתים שחקנים משחרר עושה מה שהוא רוצה !!! עם תירצה תבואו לאמן את הנוער של הפועל טירת הכרמל
3
ליצן
(אורן מ: 14:47 27-11-2021)
קיבל את כל הכלים לעלות והליגה התחלשה משמעותית גם ללא מאמן השחקנים היו עולים
4
גדידה.מכר
(רשיד האני: 14:53 28-11-2021)
יוסי עמר אחלה בנאדם וגם שחקן גדול היא .שחקנו ביחד בסכנין ואני גם מאמין שהוא מאמן מצוין ואנשלה יעלה ליגה השנה..בהצלחה ליוסי והקבוצה
5
לכתב כנס
(אברהם: 03:36 29-11-2021)
אתה אמיתי? משחק אימון רבאק ואתה אומר זה מעיד על עוצמות משחק אימון לא אומר או לא קובע כלום