לא הספיק לניצחון: חלוקת נקודות בין מגדל העמק לצעירי כפר קנא

שער חשוב. מנעא (דאפר מחאמיד) שער חשוב. מנעא (דאפר מחאמיד)
הקבוצה של עומרי ביטון סיימה את המשחק עם תשעה שחקנים אך מסופקת מהתוצאה, ואילו כפר קנא יצאו בהרגשה של פספוס. טרם ברור עתיד הצוות המקצועי בכפר קנא

הפועל מגדל העמק וצעירי כפר קנא נפרדו בתיקו 1:1, כפר קנא הגיעה למשחק הזה ללא המאמן, הישאם זועבי, שהתפטר מסיבות אישיות וגם עתידו של מוחמד עבאס לא ברור כאשר זה ייפגש עם ראשי הקבוצה ויקבל החלטה לגבי עתידו עד תחילת השבוע.

עבאס אמר בנושא: "ראשית אני מקווה שהישאם יחזור בקרוב למגרשים. הוא זה שפתח לי את הדלת ואני לא יודע לגבי עתידי. קבעתי להיפגש עם ההנהלה ולאחר מכן אקבל החלטה בנושא".

חזרה למשחק. מגדל העמק פתחה בסערה וכבר בדקה השמינית התקפה שהתחילה עם אופק מלול הסתיימה בנגיחה נהדרת של הבלם אחמד צביח שקבע 0:1. בדקה ה-20 הגיע השיוויון של כפר קנא אבל השער נפסל על ידי השופט.

המחצית הראשונה הייתה שקולה כאשר מגדל העמק הגיעה למספר מצבים להכפיל את התוצאה. המחצית השנייה הייתה שונה לחלוטין ובשליטה מוחלטת של כפר קנא כאשר מגדל העמק ספגה מכה כפולה בדקה ה-65. עבירה של הבלם אחמד צביח הביאה לכרטיס האדום השחקן ומהכדור החופשי מוחמד מנעא קבע את השיוויון 1:1. אופק בנון נכנס במגדל העמק בדקה ה-77 ובשמונה דקות הצליח לספוג שני צהובים ואדום והשאיר את קבוצתו בתשעה שחקנים. כפר קנא שלטה אבל לא הצליחה להכניע את המשחק.

מאמן מגדל העמק, עומרי ביטון, סיכם: "במחצית הראשונה היינו נחושים ומחויבים והובלנו ובחצי השני קיבלנו אדום וגם ספגנו שער מאותו מהלך. אז ספגנו עוד אדום אך סיימנו עם נקודה ולכן לאור ההתפתחויות אני מרוצה מהתיקו".

עבאס סיכם מהצד שלו: "זה היה פספוס כי גם במחצית הראשונה כבשנו אבל פסלו לנו שער חוקי. כפר קנא קבוצה טובה ותישאר בכבוד בליגה א".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
עומרי תתעורר אתה יורד ליגה
(דוד אוהד מגדל: 16:26 28-11-2021)
כל משחק אתה מרוצה ממשהו אחר ובינתיים אתה מקום אחרון שיורד ליגה תתעורר
2
יום שחור
(אוהד מגדל: 21:29 28-11-2021)
אים מגדל תרד זה יהיה כתם שחור לראש העיר שפשוט רק הורס