אחד שעולה ואחת שקורסת: ניצחון גדול לכפר קאסם על חולון

צמד גדול. אסייג צמד גדול. אסייג
הקבוצה של יובל נעים ממשיכה להלהיט את כל הליגה ואילו חולון סופגת הפסד שני ושבעה שערים בשני משחקים. נעים: "אני לא חושב על רכש כי יש לנו קבוצה טובה וספסל איכותי"

ירמיהו חולון הרשימה במשך עשרה מחזורים אבל נחלה תבוסה כואבת ביום שישי מול קביליו יפו, במועדון רצו לחזור לתלם אבל גם הפעם נתקלו ביריבה קשה בדמותה של שמשון כפר קאסם ששוב הצליחה להביך את ההגנה של חולון, לכבוש שלישייה ולשלוח את אביבי זוהר לתת תשובות להנהלת הקבוצה שהעמידה סגל איכותי בקיץ האחרון.

המחצית הראשונה הייתה חלשה אך עדיין שחקני כפר קאסם יכלו לכבוש אך החמיצו מקרוב. במחצית השנייה זה היה כבר סיפור שונה לחלוטין כאשר אוהד אדלשטיין עשה את הסיפתח בדקה ה-60 וזה גרם לשחקני חולון לתקוף יותר, ואז הגיע גם החלוץ, יוסי אסייג, שממשיך את השיפור ביכולת שלו מהמשחקים האחרונים וכבש צמד אישי נהדר ושלח את אוהדי כפר קאסם לחגוג בביתם.

אסייג סיכם ואמר: "ידענו שזה משחק שהוא צומת דרכים עבורנו, ידענו שאנחנו באים במומנטום נהדר ואם נדע לנצח בכל המאבקים אז ננצח וזה מה שקרה. אני שמח לעזור לקבוצה ולכבוש שערים. אני לא מסתכל על קבוצות אחרות אלא רק על הקבוצה שלנו ויש עוד ליגה ארוכה ונמשיך להילחם בשביל המטרה שלנו".

המאמן המנצח, יובל נעים, סיכם: "אני לא מסתכל על הקבוצות האחרות אלא על הקבוצה שלנו כי אנחנו קבוצה לוחצת ולחצנו על המשחק והמטרה להמשיך הלאה. המחצית הראשונה הייתה פחות טובה ועדיין יכולנו לכבוש עוד שערים. אנחנו מסתכלים על הפלייאוף העליון כאשר הגעתי אז הקבוצה הייתה במקום העשירי ואנחנו ממשיכים להתקדם. אני לא חושב על עוד רכש בשלב הזה כי יש לנו קבוצה איכותית וספסל טוב".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
מאמן שלא שייך לליגה הזו
(איציק: 08:39 01-12-2021)
עשה כל כך הרבה הישגים בליגות גבוהות בקבוצות מצוינות לא מבין מה הוא עושה בליגה הזו כל הכבוד לכפר קאסם
2
כל הכבוד לשמשון כפר קאסם
(משה ס: 19:47 01-12-2021)
ומי בישל שתי גולים אליאור סיידר כל הכבוד אתם בדרך הנכונה ב ה צ ל ח ה
3
אסייג בן אדם גדול
(אדומים: 11:06 02-12-2021)
אדלשטיין ואסייג אנשים מיוחדים עם לב ענק מגיע להם עוד עלייה בהצלחה

סקר דאבל פס

מי תהיה הקבוצה החמה ביותר בעונת המלפפונים?