סיכום המחזור ה-9 בליגות ב' דרום

שחקני קרית אונו שחקני קרית אונו
הסיבוב השני יצא לדרך עם המחזור התשיעי. בדרום א': ניצחונות לבני יפו, כפר קאסם, קרית אונו, ביתר ר''ג וקלנסווה. בדרום ב': ניצחונות למ.כ ירושלים, עירוני מודיעין, מעלה אדומים, קרית מלאכי, מכבי ב''ש ומ.ס רמלה

ליגה ב' דרום א'

בית דגן- הוד השרון 1-1

שתי הקבוצות נפרדו בחלוקת נקודות כאשר שתיהן יצאו מאוכזבות. בית דגן עלתה ליתרון משער של בר סידס אך הוד השרון הצליחו להשוות בדקה ה-14 משער של יחזקל הראל. 


כפר קאסם- ביתר פ''ת 1-2

כפר קאסם אירחה את ביתר פ'' ת במגרשה הביתי וכבר בדקה ה-5 עלתה ליתרון משער עצמי של ישראל גורן, בדקה ה-25 כפיר יוהנתן השווה ל-1-1. בדקה ה-58 כפר קאסם כבשה את שער הניצחון מרגלי רפי סגל, 1-2 לכפר קאסם בסיום.

בני יפו- ביתר כפ''ס 2-4

בני יפו פתחו את הסיבוב השני עם ניצחון ביתי חשוב, כאשר כבר בדקות הראשונות מוחמד אזברגה כבש את הראשון במשחק לזכות בני יפו, דניאל אברהם השווה לכפר סבא. במחצית השנייה בני יפו פתחה בסערה ולואי אבו סתה כבש צמד בחמש דקות והעלה את בני יפו ליתרון 1-3, דניאל אברהם צימק בפנדל ל 2-3 ולאונרדו אמסיס בדקה ה-69 קבע את תוצאת המשחק.

ספורטינג תל אביב- שמשון בני טייבה 1-2

ספורטינג תל אביב אירחה במגרשה הביתי את שמשון בני טייבה והשיגה את ניצחונה השני העונה. טייבה הובילה משער של אליאור חסיד בדקה ה- 21, מוחמד מטר הורחק בדקה ה-30 ולפני המחצית הצליחה ספורטינג תל אביב להשוות משער של דניאל מוקובוצקי. בדקה ה-70 הגיע המהפך לאחר שאסף חלוואן כבש את שער הניצחון.

ביתר ר''ג- הפועל פרדסיה 0-6

ביתר ר''ג השיגה ניצחון ראשון בעידן יעקב טל. אבי חי כבש שלישיה, וצח זוהר, בר אהרוני וקורל אזולאי הוסיפו כ"א שער.


עמישב פ''ת – הפועל קרית אונו 2-1

עמישב פ'' ת אירחה במגרשה הביתי את קרית אונו שממשיכה את היכולת הטובה מהסיבוב הראשון. ליאור יהודה כבש כבר בפתיחה והעלה את קרית אונו ליתרון מהיר, לפני המחצית הצליחו עמישב פ''ת להשוות משער של אלי כהן ובדקה ה-78 ליאור יהודה כבש את השני שלו ואת שער הניצחון, 1-2 בסיום.

רו''ח תל אביב- הפועל קלנסווה 2-0

רו''ח תל אביב אירחה במגרשה הביתי את הפועל קלנסווה, נבו מזרחי כבש צמד עבור קלנסווה.

רמת ישראל- הכ''ח רמת גן 0-0

ליגה ב' דרום ב'

הפועל ירוחם - מ.כ ירושלים 1-0

קבוצתו של ניר ברד, הפועל ירוחם, ממשיכה את הסיבוב השני ביכולת החלשה עם עוד הפסד ביתי והפעם למ.כ ירושלים שנמצאת בתקופה טובה. ליאור עדיקה כבש את שער הניצחון בדקה ה-23, דקל כהן השאיר את קבוצתו בעשרה שחקנים אחרי צהוב שני ובסיום ניצחון 0-1 לירושלמים.

עירוני נתיבות – עירוני שדרות 0-2

עירוני נתיבות שומרת על ראשות הטבלה לאחר ניצחון ביתי על שכינתה שדרות. יקיר אזולאי העלה את נתיבות ליתרון, במחצית השנייה יקיר אזולאי כבש את השני שלו במשחק וקבע 0-2 לנתיבות בסיום .

מ.ס רמלה - שיכון המזרח 0-2

מ.ס רמלה אירחה במגרשה הביתי את שיכון המזרח וחזרה למקום הראשון. גבי אלבז העלה את רמלה ליתרון מוקדם, דקה לאחר מכן הורחק שחר מיימון משיכון המזרח ולפני שריקת הסיום עידן אדיס כבש וקבע את תוצאת המשחק.

מעלה אדומים- צעירי רהט 0-2

מעלה אדומים אירחה במגרשה הביתי את צעירי רהט כאשר המחצית הראשונה הסתיימה ללא שערים. בדקה ה-80 ארז אור העלה את מעלה אדומים ליתרון, ובתוספת הזמן אוריאן בן הרוש כבש את השני.

הפועל מרחבים- עירוני מודיעין 3-1

ניצחון חשוב לעירוני מודיעין שפתחה טוב את הסיבוב השני. יעקב בן שבת כבש צמד למודיעין, יונתן אליאס צימק ובתוספת הזמן משה סולימנוב קבע את תוצאת המשחק, 1-3 בסיום.

מכבי ערד- מכבי ב''ש 3-2

מכבי ערד אירחה במגרשה הביתי את מכבי ב''ש, ערד עלתה ליתרון מפנדל של דור סבן, דוד כהן איזן ל 1-1 לפני המחצית. חמש דקות אחרי תחילת המחצית השנייה איתי בן הרוש החזיר את היתרון לערד וקבע 1-2, דוד כהן כבש את השני שלו והשווה ל 2-2 ושהקבוצות כבר השלימו עם השיוויון, הגיע שאול בינימין בתוספת הזמן וכבש את שער הניצחון הדרמתי. 2-3 לב''ש בסיום .

קרית מלאכי- שגב שלום 0-3

קרית מלאכי פתחה את הסיבוב השני עם ניצחון ביתי על שגב שלום.  בדקה ה-16 עידן חגג העלה 0-1, במחצית השנייה דרור ויצמן ודייב פינטו הוסיפו שער כ'' א ובסיום 0-3 חשוב לקרית מלאכי .

אור יהודה- קרית גת 0-0

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
איזה שינוי גדול
(אוהד עמישב: 10:48 06-12-2021)
פשש הנהלה של תותחים שיחררתם מאמן הבאתם ליצן חצר שעסוק רק בעצמו .
3
לא יכול להיות שירוחם יפסידו בבית פעם זה היה נדיר להוציא נקודות היום קבוצות חלשות מוציאות נקודות בירוחם משהו לא טוב קורה שם
4
אין לך מושג
(דוד: 06:42 07-12-2021)
מתי תחליט כבר אתה מנהל קבוצה או כתב ? אין לך מושג רק אתה גולרררר
5
הפועל ירוחם
(סתם מבין: 20:43 10-12-2021)
ניר ברד אם היה לו כבוד היה הולך הבייתה מזמן ,,מאמן שלא מבין כדוגל ! א

סקר דאבל פס

מי תהיה הקבוצה החמה ביותר בעונת המלפפונים?