והרי התחזית: ליגות ב' וג'

בן שושן ושמואלי בן שושן ושמואלי
על שולחן הניתוחים: אלי שמואלי והפרופסור ליאור בן שושן, המאמן המצויין שמכיר את כל הליגות בארץ ובפרט את הליגות הנמוכות, בניתוח מעמיק ותחזית מרתקת. החל מהשבוע ומידי שבוע, תתארח אישיות מהליגות הנמוכות כאשר השבוע מתארח מאמנה של בית"ר אשדוד, ניר איבגי

ניר איבגי

הוד השרון – בני יפו

הוד השרון החמישית בטבלה, במחזור האחרון סיימה בתיקו מול בית דגן ובסך הכל כבר שלושה משחקים ללא ניצחון אך תנסה לחזור השבוע למסלול הניצחונות שתארח את בני יפו. יפו פתחה את הסיבוב השני עם ניצחון ביתי על בית"ר כפ''ס והתבססה בצמרת, כבר 3 משחקים הם ללא הפסד ובינתיים גם הפכה לקבוצת ההתקפה הטובה בליגה והיא תרצה להמשיך את המומנטום למרות עזיבתו של החלוץ המצויין שלה, לואיי אבו סתה.

אלי וליאור: X
ניר איבגי: 1


הפועל קלנסווה – עמישב פ''ת

קבוצת הליגיונרים העשירה מקלנסווה פתחה את הסיבוב השני עם ניצחון דחוק על האחרונה בטבלה, רו''ח ת"א, וזאת ללא שחקן אחד מקומי בהרכב. הקבוצה פתחה פער של 4 נקודות מסגניתה קרית אונו ותארח למשחק צמרת את עמישב פ''ת שניצחה אותה בסיבוב הראשון, ופתחה את הסיבוב השני עם הפסד בבכורה של מאמנה החדש, אוהד בוזגלו. עמישב מתחילה לאבד גובה אחרי ההפסד הביתי מול קרית אונו וירדה למקום הרביעי כאשר הפסד נוסף יכול להרחיק אותה מהפלייאוף העליון.

אלי וליאור: 1
ניר איבגי: 1


צעירי טירה- רמת ישראל

צעירי טירה במקום השלישי בטבלה, הייתה חופשית במחזור הקודם אך מגיעה לאחר שלושה משחקים ללא הפסד ותנסה לפתוח את הסיבוב השני בניצחון כדי להיצמד לחלק העליון. רמת ישראל סיימה בתיקו מאכזב מול הכח רמת גן ונשארה במקום החמישי בטבלה, כאשר בשלושת משחקים האחרונים צברה נקודה אחת בלבד והפסד נוסף עלול לגרור אותה לאזור התחתית.
.
אלי וליאור: 1
ניר איבגי: 1


קרית מלאכי - מ.כ ירושלים

קרית מלאכי פתחה את הסיבוב השני עם ניצחון חשוב על שגב שלום והתבססה במקום השני, מרחק נקודה מהמוליכה מרמלה כאשר גם הפכה לקבוצת ההתקפה הטובה בליגה וחולקת גם את ההגנה הטובה בליגה ביחד עם גדרה. מלאכי מקבלת את עידן חג'אג' בכושר נפלא ותארח את מ.כ ירושלים שנמצאת במקום השלישי אחרי ניצחון חוץ על הפועל ירוחם, כאשר היא מחברת שני ניצחונות רצופים. הירושלמים פתחו את הסיבוב השני בהתלהבות ומתחילים להשתפר במחזורים האחרונים. נגד קרית מלאכי הקבוצה תחסר את דקל כהן המורחק.

אלי וליאור: 1
ניר איבגי: X

עירוני צפת- עירוני כרמיאל

עירוני צפת רביעית בטבלה, מגיעה לאחר איבוד נקודות חשובות מול צעירי סכנין אך יחד עם זאת, כבר ארבעה משחקים ללא הפסד. כרמיאל השנייה בטבלה רחוקה רק נקודה מהמוליכה כפר מנדא ומגיעה אחרי הפסד מאכזב מול ממבע הגולן.

אלי וליאור: 1
ניר איבגי: 2


איחוד בני שפרעם- עירוני יפיע

איחוד שפרעם מוליכה את הטבלה ללא איבוד נקודות, כמעט ללא ספיגת שערים ועם התקפה קטלנית. לאחר שגברה על צעירי טמרה שהייתה במקום השני ערב המחזור הקודם, פתחה הפרש משמעותי מסגניתה החדשה עירוני יפיע שאותה גם תארח השבוע. יפיע הביסה את אחי עכו בחוץ במחזור הקודם וההפסד היחיד שלה העונה, אתם מנחשים נכון, היה מול איחוד בני שפרעם.
.
אלי וליאור: 1
ניר איבגי: 1


כפר מנדא- ממבע הגולן

כפר מנדא מוליכה את הליגה ללא הפסד, מגיעה לאחר ניצחון ביתי על בני ג'דידה ותרצה להתפנות במצב רוח טוב ולאחר ניצחון נוסף, למשחק הגביע שלה בסיבוב ח' בחוץ מול אדומים אשדוד מהלאומית. ממבע הגולן השלישית, מגיעה אחרי ניצחון גדול על עירוני כרמיאל וסופרת כבר שישה ניצחונות רצופים, בהם ספגה רק שער אחד בלבד!

אלי וליאור: 1
ניר איבגי: 1


בית"ר יבנה- מכבי עולמי

בית"ר יבנה שנייה בטבלה, מרחק שתי נקודות מהמוליכה מכבי רמלה ומגיעה לאחר שהביסה את אשדוד סיטי ויש לה כבר שלושה ניצחונות רצופים. מכבי עולמי המפתיעה במקום השלישי, מגיעה לאחר שהביסה את בית"ר גדרה ותקבל בחזרה את לוקאס לרנר שחוזר לאחר הרחקה.

אלי וליאור: 1
ניר איבגי: X


מכבי רמלה- מכבי רחובות

המוליכה מכבי רמלה ללא הפסד ליגה, מגיעה לאחר שהביסה את בית"ר גן יבנה למרות ששיחקה ללא מס' שחקנים מורחקים. מכבי רחובות סיימה בתיקו מאכזב מאד מול האחרונה, נחלת יהודה, ומאמנה החדש ליאור אג'ימן יצטרך להוציא העגלה מהבוץ לפני שיהיה מאוחר מידי.

אלי וליאור: 1
ניר איבגי: 1


נווה גולן- שיכון ותיקים

נווה גולן אמנם עם ההגנה הטובה בליגה, אך איבדה נקודות חשובות לאחר התיקו מול הכח גלי גיל ר''ג במחזור האחרון וחזרה למקום השני. נווה גולן מעודדת מחזרתו לעניינים של פרדי זקאק ותארח את שיכון ותיקים. בשיכון מגיעים לאחר ניצחון ביתי על אינטר תל אביב ומחברת כבר שני ניצחונות רצופים שמכניסים אותה חזק למאבק על הפלייאוף.

אלי וליאור: 1
ניר איבגי: 1


גני תקווה – בני הרצליה

גני תקווה רביעית בטבלה, מגיעה אחרי תיקו מאכזב מול מכבי יהוד החלשה אך תקבל בחזרה את דור מלחי המנוסה שחוזר לאחר הרחקה ועוד מס' שחקני חיזוק מבית"ר מטה בנימין שככל הנראה תתפרק. בני הרצליה השנייה בטבלה, הביסה את מטה בנימין המפורקת והיא עם ההתקפה הפוריה בליגה.

אלי וליאור: 1
ניר איבגי: 2


כפר יונה- בני רעננה

כפר יונה השנייה בטבלה, מגיעה אחרי תיקו מול המוליכה עירוני אריאל וכבר סופרת שלושה משחקים ללא ניצחון כאשר התחזקה השבוע באלון כתר, המגן השמאלי המצוין. בני רעננה השלישית עם נקודה פחות ממנה, סיימה בתיקו רב שערים עם השרון נתניה.

אלי וליאור: 1
ניר איבגי: 2


מ.ס קרית ים- מכבי קרית ים

המוליכה מ.ס קרית ים מושלמת בליגה ועם ההגנה וההתקפה הטובות ביותר. קרית ים מגיעה אחרי שהביסה את מכבי ברקאי ותארח לדרבי סוער את מכבי קרית ים שסיימה רק בתיקו ביתי מול בני ג'ת והידרדרה למקום השישי בליגה לאחר ארבעה משחקים ללא ניצחון.

אלי וליאור: 1
ניר איבגי: X


אור עקיבא- ג'סר א-זרקא

קרב הצמודות בטבלה כאשר אור עקיבא הרביעית, תארח את ג'סר א-זרקא החמישית שנקודה מפרידה ביניהם. אור עקיבא מגיעה אחרי ניצחון חוץ על מ.כ כרמל חיפה ועם הפסד אחד עד כה העונה,  וג'סר א-זרקא מגיעה אחרי שספגה תבוסה ביתית מהפועל קרית חיים.

אלי וליאור: 1
ניר איבגי: 1


מ.כ שדרות- בית"ר אשדוד

קרב צמרת מסקרן כאשר מ.כ. שדרות השנייה בטבלה, עם נקודה פחות מהמוליכה ועם ההגנה הטובה בליגה, מגיעה אחרי שהביסה את מכבי אשקלון עם צמד בבכורה לחלוץ המצוין אייל דיין שהגיעה אליה מקרית מלאכי. המוליכה בית"ר אשדוד עדיין ללא הפסד בליגה ועם ההתקפה הטובה בליגה, אשדוד מגיעה אחרי תיקו רב שערים מול הפועל רהט ואחרי שתי תוצאות תיקו רצופות במחזורים האחרונים.

אלי וליאור: 2
ניר איבגי: 2עוצמה ב''ש- מכבי חורה

עוצמה ב''ש הרביעית, רחוקה רק שלוש נקודות מהמוליכה בית"ר אשדוד ומגיעה אחרי ניצחון חוץ קשה על מטה יהודה. עירוני חורה השנייה מגיעה אחרי ניצחון על מ.כ ב''ש בחוץ וסופרת כבר שלושה ניצחונות רצופים.

אלי וליאור: 2
ניר איבגי: X


מכבי אבו סנאן- מכבי מעלות תרשיחא

אבו סנאן מהמקום השלישי, עם ההתקפה הטובה בליגה ואחרי שני ניצחונות רצופים, כאשר במחזור האחרון היא מביסה ללא תנאי את סלאמה משגב ומתחזקת השבוע עם צירופו של החלוץ המצוין, פאדי זיאדה. מכבי מעלות תרשיחא, מנצחת במחזור האחרון את מ.כ אבירי הצפון כפר סמיע מהתחתית ובאותו משחק מאבדת גם את חיים בן דוד שהורחק ולא יוכל ליטול חלק במשחק מול אבו סנאן.

אלי וליאור: 1
ניר איבגי: X 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
לא רציני
(רק שואל: 15:36 09-12-2021)
למה האורח לא כותב בעצמו על המשחקים ורק נותן ניחוש? מה פתחתם פה, מפעל הפיס?
2
בקה
(פופו: 15:58 09-12-2021)
למה לו מנחשים על ליגה ב צפון ב לו שיכים לענאף פופו נותן הבעם ניחוש לרשום אחי ביר אל מכסור מקום אחרון בליגה נותנת לבאקה בשבת ברוש הנחוש הו 1 חחחח
3
אבו סנאן - מעלות
(עיסא: 01:11 10-12-2021)
אגב , אבו סנאן במקום השני ולא השלישי .
4
אחלה תחזית
(צפוני: 10:24 10-12-2021)
בן שושן הזה תותח, מכיר ויודע הכל, ככה מאמן אמיתי צריך להיות, גם שמואלי עושה עבודה יפה, אבל למה שיניתם עכשיו והבאתם אורחים שלא יודעים כלום וככה נראים רוב המאמנים שלנו וזה עצוב מאד.
5
אליפות
(צצו הקטן: 12:43 12-12-2021)
בואו אליי ליגהנמכור משחקים

סקר דאבל פס

מי תהיה הקבוצה החמה ביותר בעונת המלפפונים?