רז לוי: "הגדולה במגדל העמק היא שאנחנו עובדים כיחידה אחת"

בכושר נהדר. לוי (צילום: אבי רביבו) בכושר נהדר. לוי (צילום: אבי רביבו)
הבלם הנהדר הגיע לאחר מספר מחזורים בודדים, ייצב את מרכז ההגנה של הקבוצה ואף כונה כ'שר ההגנה'

הפועל מגדל העמק פתחה לא טוב את העונה וסבלה מחוסר יציבות אבל אז המאמן המצוין, עומרי ביטון, ביצע מספר שינויים והצליח לחזק את הקבוצה במספר שחקני מפתח וביניהם הבלם רז לוי.

האחרון שיחק בעבר בהפועל עכו בליגת העל ובליגה הלאומית, את העונה פתח בהפועל רובי שפירא חיפה אך עזב את הקבוצה בגלל קשיים כלכליים. לאחרונה נראה שלוי קיבל החלטה טובה ואף כונה על ידי אוהדי מגדל העמק כ'שר ההגנה'.

איך אתה מסכם את התקופה במגדל עד כה?

"קודם מגדל העמק מקום מדהים הגעתי לבית חם שלא מחסיר שום דבר ונותן את כל הכלים להצליח"

מאז שהגעת הקבוצה מצליחה. מה השינוי שהבאת?

"מבחינה מקצועית תקופה מצויינת אני מביא מהניסיון שלי בליגה ובליגות בכירות יותר. אני חדור מטרה שהקבוצה תצליח. לדעתי עיקר השינוי הוא שכולם עובדים על המגרש כיחידה אחת וכולם אחד בשביל השני. מבחינה קבוצתית האוירה מצויינת כולם מאוחדים וגם ההנהלה והצוות המקצועי תומכים בנו ועושים עבודה נהדרת".

מה קרה ברובי שפירא בתחיל העונה?

"ברובי שפירא לצערי היה דבר שלא יעשה. במחנה אימונים הייתי פצוע וחליתי בקורונה והם מצאו לנכון לומר לי שהם לא מקיימים את החוזה איתי. בעיניי זאת התנהגות לא מוסרית ובטח שלא ספורטיבית וחבל שהם בחרו ללכת בדרך כזאת. חלק העדיפו ללכת לתביעות אני העדפתי לענות על המגרש ואני שמח שעשיתי את זה בשישי וגם כבשתי מולם אבל זה מאחורי הגעתי למקום טוב".

כבר היית בליגה הלאומית. חושב לחזור לשם?

"כמובן. אני תמיד שואף הכי גבוה שאפשר ומאמין ביכולות שלי לחזור לשם אבל חובת ההוכחה עלי. נמשיך לעבוד קשה וגם זה יגיע בעזרת ה׳".

מה המטרה של מגדל העמק העונה?

"המטרות של מגדל העמק העונה הם לצבור כמה שיותר נקודות משבוע לשבוע. אנחנו רואים את הליגה השנה לפני חודש היינו המועמדת מספר אחד לירידה והיום אנחנו 3 נקודות מפלייאוף עליון". 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
השכן
(אוהד מגדל: 09:25 14-12-2021)
אחלה של שחקן יציב את ההגנה בהצלחה בהמשך ילה מגדל בשישי נשר כולם מגעים לעודד
2
רז לוי
(יאיר: 13:09 14-12-2021)
רז לוי האלוף
3
אחלה של שחקן
(אוהד מגדל: 18:07 14-12-2021)
תשאר לעוד שנים ואל תחפש עוד כמה שקלים יותר אתה נמצא במקום שמנוהל על הצד הטוב הנהלה מעולה חדר הלבשה חי שמח שפו לך והצלחה כולנו מגעים בשישי לעטדד נגד נשר ילה מגדל

סקר דאבל פס

מי תהיה הקבוצה החמה ביותר בעונת המלפפונים?