ליאור שחר: "הוציאו לי את החשק מהמשחק. זה היה בושידו ולא כדורגל"

רגלו של אחד משחקני גני תקווה רגלו של אחד משחקני גני תקווה
התקפה חסרת תקדים של בעלי גני תקווה נגד השופט ונגד קבוצת ניבראס כפר קאסם בעקבות המשחק בין הקבוצות כאשר אחד השחקנים סיים את המשחק בבית חולים. בכפר קאסם טרם הגיבו

משחק ליגה ג' מחוז שרון בין ניבראס כפר קאסם לגני תקווה הסתיים בניצחון של האחרונה בתוצאה 3:2, אבל הסיפור האמיתי לטענת אנשי גני תקווה היה המשחק הברוטלי והאלים של שחקני כפר קאסם ואי תגובה של צוות השיפוט במשחק.

בעלי גני תקווה, ליאור שחר, הסביר את מה שעבר ותקף: "הגענו למשחק בידיעה שיהיה משחק קשה ופיזי אבל לא תיארנו לעצמנו שהם יבואו לשחק כל כך חזק על הרגליים של השחקנים. במחצית הראשונה שחקן של כפר קאסם נותן אגרוף לאסי משיח ומשכיב אותו על הדשא, כל הפנים שלו מדממות ומי מקבל צהוב? משיח ומליח. זה נשמע הגיוני? כנראה לשופט הזה כן. אחרי רבע שעה עוד מרפק לפנים של משיח, אבל השופט העדיף להעלים עין.

כפיר גוטמן הוחלף ופונה לבית חולים בגלל פגיעה של שחקן שלהם. אין לי בעיה שיפסלו לנו שער חוקי, שישרקו נגדנו פנדל שלא היה, אבל עד הבריאות של השחקנים שלנו. התפקיד של השופט לשמור עליהם ופה הוא כשל בגדול. אני לא מתכוון לוותר וביום ראשון אני מתכוון להוציא מכתב חמור להתאחדות עם תמונות מהאירועים בתקווה שהשופט הזה לא ידרך איתנו על אותו הדשא. שוב, לא באתי בטענות ולו פעם אחת כשפסלו לנו שערים העונה או לא שרקו לפנדל. קורה ששופט טועה, אבל להתעלם משחקנים שבאים לשבור רגליים ?! רוצה לומר לך שאנחנו שמחים על הניצחון ומהעליה לפלייאןף העליון, אבל כרגע השמחה מהולה בדאגה לגוטי ולתוצאות הבדיקות".

עוד הוסיף שחר: "ממש בושה. הוציאו לי את החשק היום. אני בא נהנה משקיע מתרגש, כל משחק. היום זה היה בושידו". תגובת אנשי כפר קאסם תובא כשתתקבל. 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
כפר קאסם
(היה במשחק: 02:29 26-12-2021)
תתביש לך אתה ממציא דברים אתה בנדם גועל נפש קללות שלך חשופט גועל נפש היה משחק נוגשה זה טבעי שחקן שלך נפצע ושחקןכר קאסם אותו דבר שניהם סיבובו ברך מה זה קשור למה השופט הרחיק אותךבאדום ואתה התחננתה שיבטל את האדום ומי התערב ראפי השופט אכס עליך
2
הוא רצה צומת לב
(נבראס : 19:51 27-12-2021)
דגוובת כפר קאסם השפט זרק אוטו החוצה כנראה הוא בא לתברסם
3
סתם בכיין
(אני: 14:44 08-01-2022)