פשוט מושלם: קריית ים סיימה סיבוב עם 11 ניצחונות

משחק וסיבוב מושלם. שחקני קריית ים (צילום: דוברות המועדון) משחק וסיבוב מושלם. שחקני קריית ים (צילום: דוברות המועדון)
הקבוצה של יוסי עמר ניצחה את ג'סר א זרקא ועשתה היסטוריה עם סיבוב שלם ללא איבוד נקודות. בן דור: "מגיעה מילה טובה לצוות המקצועי בראשותו של יוסי עמר"

קבוצת הכדורגל מועדון ספורט קרית ים ניצבת בסיום סיבוב המשחקים בליגה ג' מחוז שומרון במקום הראשון עם מאזן מושלם של 11 ניצחונות, וגם יחס שערים שלא נראה בליגה ג' בעבר של 71 שערי זכות ב- 11 מחזורים ורק 4 שערי חובה.

לאורך כל הסיבוב חניכיו של יוסי עמר גילו עליונות ברורה והשיגו ניצחון משכנעים בתוצאות כמו במחזור האחרון מול ג'סר אל זרקה 0:11 . קרית ים שהוקמה רק השנה מובילה את הטבלה עם 7 נקודות פער. את מלכות השערים מוביל מריק שמחייב עם 29 שערי ליגה כאשר מוטי קדוש נמצא עם כמות של 32 בישולים. למרות ההצלחה המקצועית בקריית ים מסרבים להצהיר על עלייה כבר בשלב זה של העונה.

המנהל המקצועי דורון בן דור: "סיימנו סיבוב אחד מוצלח. אני חייב לתת יותר ממילה טובה על הצוות המקצועי בראשותו של יוסי עמר שמכינים את הקבוצה בצורה הטובה ביותר תוך שילוב שחקנים ממחלקת הנוער שאמורים להוות את התלכיד לעונה הבאה. למרות הפער שום דבר לא סגור. לפנינו סדרת משחקים קשה בחודש הקרוב שאם בע"ה נעבור בהצלחה נוכל לדבר אחרת. עד אז לא מדברים אלא עושים ועובדים ".

ליגה ג' תצא לפגרה לשבוע בסוף השבוע הקרוב.


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
כל הכבוד
(צור: 13:37 26-12-2021)
מושלמים . ראיתי אותם .קבוצה צמרת ליגה ב קל
2
פירעון מקיר לקיר
(אבי בוחבוט לוחם חברתי קרי: 15:06 27-12-2021)
אלוף שקשה להתעלם ממנו מריקשמחייב שהכדורגל זה כל עולמו תנו כבוד והערצה לשחקן הזה ונאחל לו ולמאמן יוסי עמר להגיע לצמרת ופסגת הכדורגל וקרית ים על המפה הספורטיבית