חלוקת נקודות בין ממב"ע הגולן להפועל צפת

שחקני שתי הקבוצות באצטדיון בוקעאתא שחקני שתי הקבוצות באצטדיון בוקעאתא
לא ערפל ולא שערים: משחק הצמרת שהופסק לפני שבועיים בדקה ה-55 בשל הערפל הכבד נערך היום מהתחלה והסתיים בחלוקת נקודות

 משחק צמרת לוהט נערך היום באצטדיון בוקעאתא בין שתי הקבוצות ששואפות גבוה ונמצאות בצמרת הטבלה. המחצית הראשונה הייתה יותר מאוזנת וצמודה, שתי הקבוצות ניסו לסכן את השער וההזדמנות הבולטת ביותר הייתה הנגיחה של אסף פחימה, שחקנה של צפת, שפגשה את העמוד. בנוסף בדקה ה-40 פחימה שחרר בעיטה חופשית מצויינת אבל הכדור חלף ליד העמוד.

בחצי השני ממב"ע הגולן הייתה הרבה יותר אקטיבית והתקפית, שחקניו של וג'די קיש שטפו את המגרש והשליטה שלהם הייתה מוחלטת. אסעד עמאשה ניסה להכניע את גד מוזלבט אבל הכדור שלו פגע במשקוף. גם שלומי אביסדרד המצוין נכנס כמחליף ושחרר בעיטה מצויינת שפגשה את העמוד. 0:0 בתום משחק מותח וחלוקת נקודות בין בני ממ"ע להפועל צפת שכל אחת מהן העלתה את מאזנה ל-24 נקודות. נתון מעניין מהמפגש בין שתי הקבוצות הוא שלאחר יותר מ-145 דקות של כדורגל ביניהן אף אחת לא הצליחה לכבוש. 

וג'די קיש, המאמן של בני ממב"ע הגולן, מסר אחרי המשחק: "שיחקנו נגד קבוצה מאומנת שעומדת נכון על המגרש. אני חושב שהמחצית הראשונה הייתה מאוזנת ושנינו הגענו למצבים. בחצי השני שטפנו את המגרש והגענו להמון מצבים אך הכדור סירב להיכנס, אבל אני חושב שהנקודה תעזור לנו בהמשך המאבק. ביום שישי נשחק נגד מג'ד אלכרום ואני מקווה שנחזור עם מלוא הנקודות ונמשיך את הדרך והעבודה שלנו למען השגת המטרה והחלום לעלות לפלייאוף העליון".

ממשיך להסתכל קדימה. וג'די קיש


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
יש לי שילשול
(אילן בנדה: 14:34 01-01-2022)
חירבנתי שילשול

סקר דאבל פס

מי תהיה הקבוצה החמה ביותר בעונת המלפפונים?