מועדון ספורט נתניה נגד איגוד המאמנים: "נתבע אותם"

עורך דין של המועדון. שי טל עורך דין של המועדון. שי טל
המועדון מליגה ג' נקנס ב-30 אלף שקלים ולא מתכוון לוותר. עו"ד של הקבוצה: "בית הדין יורה ללא אבחנה". מאיגוד המאמנים נמסר בתגובה: "החוק שווה לכולם"

מועדון ספורט נתניה הוא אחד המועדונים המכובדים בליגות הנמוכות' אבל כעת המועדון סוער סביב הקנסות הרבים שקיבל בחודש האחרון כאשר הוא נקנס ב-30 אלף שקלים וכולם בטענה- הופעה ללא מאמן.

במועדון הנתנייתי זעמו על המתרחש וציינו כי מדובר בטעות טכנית וכי חוסר שעות בהשתלמות המאמנים הביאו לאחת הקנסות הגדולים בליגות הנמוכות.

יו"ר המועדון, אלי כהן, החליט לא לוותר ושכר את שירותיו של עורך הדין, שי  טל, שינסה לעזור למועדון. שי טל מסר בנושא: "מדובר בתקלה שסודרה על ידי המועדון. באשר לעונש, בית הדין יורה ללא אבחנה ונוקט במדיניות איפה ואיפה. ייטב שמדיניות הענישה בבית הדין תיגזר ללא שיקולים זרים ותהיה שיוויונית ופרופורציונלית לליגה אליה משתייכת הקבוצה".

מאיגוד המאמנים נמסר בתגובה: "החוק שווה לכולם. האיגוד פועל מתוקף תקנון ההתאחדות ועל פי תקנון ההתאחדות. כל אדם באשר הוא ו/או מועדון שמרגישים שהם נפגעו מוזמנים להגיש עתירה לבית הדין העליון".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
העונש על זיופים
(נתניתי: 09:12 07-01-2022)
העונש על זיופים למה לא מדברים על הנריק. שקיבל מהמגרשים .זה זיופים הכל
2
פשוט בושה
(מאמן: 15:01 07-01-2022)
לאן עפתם ליגה ג יש מאמנים בלי תעודות מתאימות בפועל תל אביב ראשון לציון נס ציונה אשדוד והרשימה עוד ארוכה מה באתם על מועדון קטן. מה דמרי יש לו תעודה ? גבאי יש לו תעודה? אריק יש לו תעודה? שמוליק חנין מאמן נערים ב על ??? לא כוחות תתנצלו
3
חכמים על חלשים
(אחד שמבין: 22:41 07-01-2022)
ארגון המאמנים הטעה וייעץ לקחת מאמן שעבר השתלמות אבל גם זה לא הספיק להתאחדות… מישהו צריך לשלם על זה! עו״ד שי טל לך על זה בכל הכח!
4
חלש
(צצו השרון: 02:31 08-01-2022)
ממש מסכן
5
עונש
(צצו הקטן: 02:31 08-01-2022)