ברגע האחרון: נוה גולן בפליאוף, אליצור יפו בחוץ

אליצור יפו נגד נוה גולן (אלי שמואלי) אליצור יפו נגד נוה גולן (אלי שמואלי)
המחזור האחרון בעונה הסדירה בליגה ג' ת"א הפגיש בין שתי קבוצות שנלחמו על מקום בפליאוף העליון. שערים של גיא הורוביץ ונדב אשכנזי סידרו לנוה גולן מקום בפליאוף. הקבוצה של גיא צמח תנסה שוב בעונה הבאה

המחזור האחרון בליגה ג' תל אביב בית ב' סיפק לנו מפגש דרבי גדול בין אליצור יפו, שלפני המחזור דורגה שלישית, לבין הפועל נוה גולן, שדורגה רביעית והייתה חייבת לנצח כדי לתפוס את המקום המוליך לפליאוף העליון.

אליצור יפו נבנתה לפני פתיחת העונה כדי להלחם בצמרת. גיא צמח מונה למאמן, גדי סולומוביץ' הבלתי נגמר הצטרף לסגל ואפילו ספונסר חדש התחיל להשקיע בקבוצה. תחילת העונה נראתה לא משהו, אבל ככל שחלפו המחזורים היפואים בתחברו וכבר דורגו בשלישיה הראשונה.

מנגד, בנוה גולן רצו לעשות עונה מכובדת ולנסות לדגדג את הצמרת. ברגע האחרון, כאמור, הצליחה הקבוצה לתפוס את המקום שמוביל לפליאוף העליון ומכאן השמיים הם הגבול.

המחצית הראשונה דווקא לא התעלתה לרמה גבוהה ומצבים מסוכנים לא נראו ליד השערים, אבל המחצית השנייה כבר הייתה סיפור אחר. אליצור פתחה טוב יותר, אבל החמצות של סולומוביץ' ולידור דנה מנעו ממנה לעלות ליתרון.

בדקה ה-65 נוה גולן שלחה למשחק את גיא הורוביץ במקומו של אוראל דוידי ועשר דקות אחר כך זה השתלם לה כשהורוביץ כבש את ה-0:1 של האורחים. 

דקה לסיום האורחים סגרו עניין כשנדב אשכנזי עשה מבצע בסגנון אלי אוחנה באוסטרליה, עבר מספר שחקנים וגם את השוער וקבע 0:2 ענק לנוה גולן, שעולה לפליאוף על העלייה לליגה ב'. 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
נווה גולן אימפריה
(פרדי : 18:00 08-01-2022)
אוארל דודי קפטן מספר 1 אחת הסיבות שלנו לעליה בנוסף שוער מפסר 1 בארץ טים מאמן תותח איתן המלך
2
אלו יהיו העולות המכתש ממקום 1 צפרירים שניה תעלה למבחנים. יהוד ושיכון לא מסכנות אותן והשקמה רק אים תתחזק משמעותית תגיע למבחנים מול צפרירים.

סקר דאבל פס

מי תהיה הקבוצה החמה ביותר בעונת המלפפונים?