טעם של עוד: ניצחון חשוב לטירה במגדל העמק

כובשי השערים לטירה (דאפר מאחמיד) כובשי השערים לטירה (דאפר מאחמיד)
הקבוצה של נועם ממשיכה להתחזק ומשיגה ניצחון משמעותי. מגדל העמק קרובה לקו האדום. כהן: "מגדל העמק חייבת להיות בליגה א'"

מועדון ספורט טירה ממשיכה לבנות את עצמה מחדש כאשר גם השבוע התחזקה ביהב אפריאט והקבוצה משתפרת גם במבחינת היכולת, והפעם חגגה ניצחון על הפועל מגדל העמק בתוצאה 3:1. טירה פתחה בסערה וכבר בדקה הראשונה קיבלה פנדל אותו ניצל שלום אדרי וזאת לאחר שבלם מגדל העמק, טל בויס, נגע בידו. עד המחצית קיבל אדרי שתי הזדמנויות להגדיל את התוצאה אבל היה לא מדויק.

המחצית השנייה נפתחה בשליטה של מגדל העמק, אבל דווקא טירה יצאה למתפרצת אדירה בדקה ה-60 שהסתיימה עם שערו של אלירן שמש. מגדל העמק לא התייאשה ובדקה ה-70 הגיע שער מצמק של הבלם רז לוי. לקראת הסיום ניסתה מגדל העמק להשוות אבל דווקא טירה הייתה מדויקת יותר ועידו עמוסי קבע את התוצאה 1:3. במהלך המחצית השנייה התרחש אירוע לא נעים כאשר קוון המשחק התעמת עם מאמן מגדל העמק מאיר כהן ובמועדון מתכוונים להגיש תלונה נגד הקוון.

מאמן טירה, נועם שוהם, סיכם: "באנו מאוד נחושים והמחצית הראשונה הייתה בשליטה שלנו כאשר היינו צריכים לכבוש שערים נוספים. במחצית השנייה השחקנים הורידו קצב וזה מובן כאשר אנחנו מתחברים משבוע לשבוע והשיטה טרם הובנה לכולם. אני מבטיח שנהיה בפלייאוף העליון".

כהן אמר לאחר ההפסד: "השער המהיר בדקות הראשונות הוציא אותנו מהפוקוס ובמחצית השנייה עשיתי מספר שינויים וכבשנו שער חוקי שנפסל אבל אני לוקח את הדברים הטובים ולוקח את האופי של השחקנים. יהיו לנו קרבות תחתית עד לסיום העונה והמועדון כמו מגדל העמק חייבת להיות בליגה א' ונעשה הכל כדי שזה יקרה". 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
שוהם מאמן
(מחמוד : 13:19 09-01-2022)
נועם שוהם מאמן מעולה . בלי שום קשר לרכש אנחנו רואים קבוצה אחרת לגמרי . שאפו לנועם שוהם
2
עוד תצטער
(אוהד מגדל העמק: 14:53 09-01-2022)
אנחנו נרד ליגה מגדל העמק בגלל איש אחד שקוראים לו אלי ברדה מענין אותו הבורקסים ולו הקבוצה ולו העיר בפרט ילה עוף נמעסתה על כל התושבים
3
יש לנו
(אוהד מגדל העמק: 16:38 09-01-2022)
ראש עיר נבלה מענין אותו הכרס והבורקסים