ממחצית למחצית: חלוקת נקודות בין הפועל כפר קנא להרצליה

מרוצה מהמחצית השנייה. ניסטל מרוצה מהמחצית השנייה. ניסטל
מחצית ראשונה נהדרת של הרצליה ומחצית שניה מצוינת של כפר קנא קבעה שיוויון בסיום המשחק. בנודיס: "השופט פסל לנו שער חוקי והשפיע על המשחק"

הפועל כפר קנא ביצעה שינוי לאחרונה כאשר מינתה את המאמן, מומו ניסטל, במקומו של פאיד חסון וזאת במטרה ברורה לנסות ולהתברג בפלייאוף העליון, כאשר אתמול כפר כנא פגשה למשחק צמרת את הפועל הרצליה והמפגש הסתיים בתיקו 2:2.

המשחק התחלק לשתי מחציות, כאשר הראשונה הייתה בשליטה מוחלטת של הרצליה שהשיגה שני שערים נהדרים מרגליהם של אלירן מילשטיין וירין מסיקה. הרצליה אף יכלה לכבוש עוד שערים אבל הייתה לא מדויקת בבעיטה האחרונה.

המחצית השנייה הייתה סיפור שונה כאשר כפר קנא נכנסה למשחק וחזרה עם צמד נהדר של סאקר שאקר כאשר בדקות הסיום כפר קנא אף יכלה לבצע מהפך.

מאמן כפר קנא, מומו ניסטל, סיכם: "מחצית ראשונה פחות טובה שלנו והרצליה אף יכלנו להוביל 0:3 אבל במחצית השנייה היינו בשליטה אבסולוטית ואף יכלנו לנצח את המשחק. אני מרוצה מהדרך אבל לא מרוצה מהתוצאה כי הגענו למספיק הזדמנויות גם לנצח את המשחק".

מהצד השני ארז בנודיס אמר: "אני לא מדבר על שופטים אבל במשחק הזה השופט קבע את התוצאה כי בדקה ה-44 כבשנו שער שנפסל ללא סיבה והם לא היו חוזרים מ-0:3. כפר קנא קיבלה רוח חדשה במחצית השנייה וחזרו ל-2:2. פספסנו הזדמנות לקחת שלוש נקודות אבל הפנים למשחק הבא".


 

תגובות

+ הוסף תגובה