לא מוותרת לעולם: ניצחון גדול לכסייפה על שמשון תל אביב

צמד אדיר. אבו שלדום (צילום: באדיבות המצולם) צמד אדיר. אבו שלדום (צילום: באדיבות המצולם)
הקבוצה שסומנה כיורדת בטוחה נמצאת רק ארבע נקודות מחוף מבטחים. אבו שלדום ממשיך להפציץ: "הדרך עוד ארוכה"

עירוני כסייפה הגיעה לעונה הזאת עם משקל עודף על הגב בדמות מינוס תשע נקודות, עברה זעזוע בעמדת המאמן במהלך השנה כאשר דורון ממן הצטרף לפני חודש ימים אבל מאז נראה שהקבוצה התייצבה ועושה ניצחונות גדולים, כאשר אחד מהם היה אתמול כאשר כסייפה ניצחה בחוץ את שמשון תל אביב בתוצאה 2:0.

הקבוצה של צביקה לוי שוב הציגה משחק נרפה בחלק האחורי, ובניגוד למשחק הקודם כלל לא כבשה ולכן יצאה ללא הנקודות. כסייפה המשיכה להרשים ומי שעמד במוקד הניצחון היה החלוץ מועד אבו שלדום שכבש שני שערים.

אבו שלדום אמר לאחר הניצחון: "זה היה משחק קשה וניצחון מאוד חשוב. באנו במטרה אחת וברורה וזה להשיג ניצחון. אני שמח שעשינו את זה ואני שמח שהבקעתי שני שערים שעזרו לקבוצה אך הדרך עוד ארוכה בדרך להישארות".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
מעניין מה עובר על ניר מלכה בסופש
(איפה ניר מלכה מתחבא איפה?: 09:34 15-01-2022)
כסייפה קבוצה מצויינת עם מאמן טוב תפנימו.
2
ניר מלכה מס 1
(שמשוני : 11:39 15-01-2022)
הוא לא מתחבא ויבוא לזמבר את כל הליגה הלוואי עליכם לב ונשמה כמו שלו
3
המאמן
(המיוחד: 12:13 15-01-2022)
חוץ מאת עצמו דורון ממן מקלל את כל העולם...אבל מביא תוצאות...
4
לפחות הפועל הרצליה אלופהליגה א במכירת משחקים.בעודכמה כמה משחקים הם יהיו בסכנת ירידה והם יחפשו לקנות משחקים.בטח יקנו משחקים אם השווארמה ? פשוט פותחים את הרגליים במשחקי בית.
5
מעניין מה ההנהלה חושבת
(אוהד עמישב: 22:56 15-01-2022)
כמה קומבינות אפשר לעשות הנהלה יקרה??? מה הבטיח לכם אוהד בוזגלו וקורי העכביש שאיתו ??? מה החליט לשחרר את אסולין היחיד שהיה עם שכל בחלק הקדמי . להפסיד לרואי חשבון זה כמו להפסיד לחברה מהשכונה פשוט בושה ..