מועדון ספורט קריית ים מציגה: ההתקפה הכי טובה בישראל

כובשים בצרורות. פריינטה (צילום: דוברות המועדון) כובשים בצרורות. פריינטה (צילום: דוברות המועדון)
הקבוצה מליגה ג' כבשה 82 שערים ב-13 משחקים וזה יותר מכל הקבוצות בישראל. בן דור: "שום דבר אינו מקרי"

מועדון ספורט קריית ים ממשיכה את הדרך שלה לליגה ב' כאשר נותרו 9 מחזורים לסיום העונה, ובינתיים הקבוצה של יוסי עמר שוברת כל שיא אפשרי. קריית ים נחשבת להתקפה הטובה בליגה כאשר כבשה 82 שערים ב-13 משחקים.

מדובר בממוצע של מעל שישה שערים למשחק. אתמול הגדילה הקבוצה את יתרונה בצמרת ל-12 נקודות אחרי שהביסה את השנייה בטבלה, מ.כ. אור עקיבא, בביתה של האחרונה בתוצאה 0:6. חניכיו של יוסי עמר התקשו לפצח את ההגנה של אור עקיבא עד לדקה ה-45, אך ירין פריינטה הוכשל ומוטי קדוש המאסטרו כבש וקבע 0:1.

במחצית השנייה עם כניסתו של איתי מגל הדברים נראו הרבה יותר קלים ופשוטים. אופיר טובול בפנדל נוסף, צמד שערים של איתי מגל ושני שערים של ליאור רווח ושרון שמחייב קבעו את תוצאת המשחק. בקריית ים לא ממהרים לחגוג עלייה אבל מודעים לכך שהם בדרך הנכונה.

המנהל המקצועי דורון בן דור: "שום דבר אינו מקרי. הכל עד עכשיו עובד לפי התכנון. נעשה הכל כדי לשמור על רמת מתח עד סיום כדי לשבור שיאים שנקבעו בעבר הן בכיבוש שערים והן בצבירת נקודות".

יוסי מלול מונה למנכ"ל המועדון שפתח השנה בית ספר לכדורגל המונה לא פחות מ-140 ילדים, וכל זאת תחת יושב ראש המועדון, ניסים צרפתי.


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
כל הכבוד
(דרומי: 14:03 15-01-2022)
יפה מאוד בן דר איש מקצוע עוקב אחריו, אפה מגיע מצליח כל הכבוד שילמדו מועדונים אחרים
2
אין לו מושג
(רון: 11:10 17-01-2022)