אופי של וינרים: ניצחון חשוב לטירה על הפועל כפר קנא

שלוש נקודות יקרות. שוהם (דאפר מחאמיד) שלוש נקודות יקרות. שוהם (דאפר מחאמיד)
הקבוצה של נועם לא הציגה כדורגל גדול אבל ידעה לכבוש פעמיים ולא לספוג. ניסטל: "במחצית הראשונה היינו צריכים להוביל 0:3"

במועדון ספורט טירה נמצאים במגמת שיפור מאז הגעתו של המאמן, נועם שוהם, שעשה שינויים רבים יחד עם האיש החזק עבד טיטי, ונראה כי המועדון מתייצב על פי המטרות שהציבו בתחילת העונה. הקבוצה כבר מדורגת במקום הרביעי וזאת לאחר ניצחון חשוב על הפועל כפר קנא בתוצאה 0:2.

בניגוד לטירה אז בכפר קנא נראה שטרם מורגש השינוי של המאמן, מומו ניסטל, כאשר אומנם יש שיפור ביכולת אבל עדיין אין שיפור בתוצאה.

המחצית הראשונה הייתה בשליטה של כפר קנא שהגיעה למספר רב של מצבים אבל שחקני ההתקפה סבלו מיום חלש. על סף המחצית דווקא טירה יצאה למתפרצת קטלנית שהסתיימה בשער נהדר של החלוץ, אלירן שמש.

המחצית השנייה כבר הייתה שקולה כאשר שתי הקבוצות הגיעו למספר מצבים אבל רק טירה הצליחה לכבוש ועשתה זאת עם שערו של ניר עזריה שגם קבע את תוצאת המשחק.

המאמן המפסיד, מומו ניסטל, סיכם: "במחצית הראשונה היינו צריכים להוביל בהפרש של 2 או 3 שערים אבל זה לא קרה ודווקא הם עלו ליתרון ממתפרצת. מחצית השנייה הייתה פתוחה וטירה כבשה עוד שער".

המאמן המנצח, נועם שוהם, אמר: "זה לא היה משחק גדול שלנו ואף היו משחקים גדולים יותר אבל השחקנים שיחקו עם הרבה לב והקרבה והכדורגל ישתפר בהמשך. כפר קנא קבוצה קשה ואגרסיבית ואני לוקח את הנקודות מהמשחק הזה".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
אזה מגמת שיפור
(אוהד: 13:01 19-01-2022)
טירה מציגה יכולת חלשה

סקר דאבל פס

מי תפגוש את הנציגה מהלאומית?