ממשיכה בשלה: 0:2 לבועיינה שפותחת פער במקום השני

כובשי השערים לבועיינה (דוניא גנטוס) כובשי השערים לבועיינה (דוניא גנטוס)
במשחק שלא התעלה לרמה גבוהה, הצליחו חניכיו של שאדי חמודה להשיג ניצחון רביעי ברציפות ולשמור על המקום שלהם בצמרת הטבלה

פתיחת המחשק הייתה חלשה מצד שתי הקבוצות ללא אירועים ממשיים ליד שני השערים. האיום הראשון הגיע רק בדקה ה-28 לאחר שמוחמד סלימאן מסר כדור לתוך הרחבה, הכדור הגיע לעודאי שלאעטה שבעט מקרוב אך הכדור חלף ליד השער של ערערה.

עברו 10 דקות והפועל בועיינה הצליחה לעלות ליתרון. פהמי חלבי הכשיל את מוחמד סלימאן והשופט לא היסס לשרוק לכדור עונשיין למרות הטעות של אנשי ערערה. חאלד סלימאן בעט מהנקודה הלבנה, השוער של ערערה הצליח להדוף ועל הכדור החוזר השתלט חאלד סלימאן שהפעם דייק והעלה את קבוצתו ליתרון.

את המחצית השנייה פתחו שחקני בועיינה בצורה יותר טובה ובדקה 55 הם יכלו להכפיל את התוצאה לאחר שעבד אלסלאם חמודה מסר כדור רוחב לתוך הרחבה, הכדור הגיע לעודאי שלאעטה שמסר לעבד אלרחמאן חמודה אך האחרון בעט מקרוב אל השוער.

בדקה האחרונה של תוספת הזמן הצליח הרכש החדש של הפועל בועיינה, פאדי סלבאק, להכפיל את התוצאנ לאחר שקיבל כדור בתוך הרחבה, הצליח לעבור שחקני ההגנה של ערערה ובעט מדוייק לרשת. 

הדרמה הגדולה הגיעה בסוף המשחק לאחר שמאמן ערערה, ואסים עבאס, לקח אחריות על התוצאות הלא טובות של הקבוצה שלא הצליחה לנצח משחק שביעי רצוף וביקש להתפטר. ההנהלה עדיין לא קבלו את הבקשה שלו והם צפויים לקיים ישיבת חירום בכדי לדון בעתידו של המאמן, ולקבל החלטה לפני המשחק הקשה שמצפה להם בשבוע הבא נגד המוליכה עירוני טבריה.

ואסים עבאס אמר בסיום המשחק: "היום היה הפסד קשה כי באנו לשחק כדורגל והיינו עדיפים על בועיינה. יש עוד הרבה משחקים ואנחנו יכולים לצאת מהמצב שלנו, אנחנו נתחזק ונצרף עוד שחקנים בעמדות שאנחנו רוצים. הקבוצה לא תרד ליגה".

שאדי חמודה, מאמן הפועל בועיינה, אמר בסיום: "התחלנו את המשחק לא טוב אבל בעשר דקות האחרונות של המחצית הראשונה הצלחנו להשתפר. את המחצית השנייה התחלנו לא טוב אבל עשינו כמה שינויים בהרכב והשתפרנו. אני מאד מרוצה מהניצחון ומהנקודות. אנחנו גם נתחזק השבוע כי יש לנו שחקנים פצועים והמטרה היא להגיע לכל משחק ולקחת שלוש נקודות עם משחק התקפי".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
בועיינה נגידאת
(סלימאן כאיד: 01:41 23-01-2022)
אנחנו נעליה ליג
2
למס1 טבריה תעלה
(צפוני: 18:54 23-01-2022)
טבריה יותר טובה מבועיינה ומכל הליגה והיא תעלה מהמקום הראשון
3
הפועיל
(אחמד חמודה: 21:34 26-01-2022)
רק בועיינה חזקים קבוצת צעירים תותחים קדימה הפועיל בהצלחה

סקר דאבל פס

מי תפגוש את הנציגה מהלאומית?