הכנה לפלייאוף: ניצחון גדול להרצליה על בועיינה

שער גדול. עידן דוד (דאפר מחאמיד) שער גדול. עידן דוד (דאפר מחאמיד)
הקבוצה של ארז בנודיס נהנתה משער של עידן דוד ושלוש נקודות יקרות. שאדי חמודה על עתידו: "כנראה שאשאר מאמן עד סוף העונה אבל אקבל כל החלטה של ההנהלה"

המשחק בין הפועל בועיינה להפועל הרצליה הוא למעשה היה משחק הכנה לקראת משחקי הפלייאוף העליון, כאשר נראה כי השתיים כמעט והבטיחו את מקומם שם. הרצליה הגיעה לאחר תקופה שלא ניצחה כחודש ימים ואילו בועיינה הרשימה בארבעת המשחקים האחרונים.

המקומיים פתחו נהדר כאשר אדיר רוטשטיין ואמיר עבלס החמיצו מקרוב. מוחמד סולימאן מבועיינה היה קרוב לכבוש בדקה ה-15 אבל נגח למשקוף והחוצה. בדקה ה-20 אלירן מילשטיין שלח מסירת רוחב אדירה לעידן דוד וזה מ-15 מטרים בעט פצצה מהאוויר וקבע 0:1.

הרצליה ירדה לאחור ובועיינה השתלטה על המשחק אבל החמיצה וגם החילופיים ההתקפיים במחצית השנייה לא שינו את התוצאה. בלם הרצליה, ירין מסיקה, הגיע להזדמנות נהדרת כרבע שעה לסיום אבל נגח לקורה והחוצה.

מאמן בועיינה, שאדי חמודה, אמר: "ציפינו וידענו שיהיה משחק קשה מול קבוצה מאומנת וטכנית. ידענתי שקבוצה שתתן גול בהתחלה גם תנצח במשחק. אני מוכן להפסיד משחק אחד אחרי ארבעה ניצחונות. לגבי עתידי אז נראה שאאמן עד לסיום העונה אבל אקבל כל החלטה של ההנהלה".

המאמן המנצח, ארז בנודיס, סיכם: "שיחקנו מול קבוצה טובה שלא נמצאת במקרה במקום השני. הם ניצחו כמעט כל קבוצה בליגה ואנחנו הגענו לאחר חמישה משחקים ללא ניצחון. ידענו לשמור על התוצאה והליגה תהיה צפופה ועוד מצפה לנו עבודה קשה בעתיד". 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
הפועל הרצליה
(מלכודת 22: 10:07 30-01-2022)
הפועל הרצליה הייתה מועמדת לעלות ליגה מהמקום הראשון לולא הטעות בבחירתה השוער גם היום עם שוער חלש היותה יריבה לטבריה .

סקר דאבל פס

מי תפגוש את הנציגה מהלאומית?