פותחת פער: ניצחון גדול לכפר שלם על כסייפה

צמד גדול. שפונגין צמד גדול. שפונגין
מחצית אחת טובה הספיקה לכפר שלם בכדי להביס את כסייפה. פרץ: "אנחנו בפורמה טובה. יש עוד 36 נקודות בקופה והדרך ארוכה"

קרב הקצוות בין הפועל כפר שלם לבין בני כסייפה הציג לנו משחק כדורגל טוב רק במחצית אחת, לאחר שהמחצית הראשונה הסתיימה בתיקו מאופס. המחצית הראשונה אכן הייתה חלשה ולקראת המחצית השנייה ביצע מאמן כפר שלם, עומר פרץ, מספר שינויים ובראשם הכנסתם של הבלם, ניב והבה והקשר ספיר איטח, שהפיחו רוח חדשה בקבוצה ותוך שלוש דקות הקבוצה המקומית כבר הייתה ביתרון כפול משערים של יאיר שפונגין ואלי אלבז.

בהמשך שפונגין הוסיף שער נוסף והייגי הייפורד קבע את התוצאה הסיום 0:4. בעקבות תוצאות התיקו של ירמיהו חולון וקביליו יפו הגדילה כפר שלם את הפער לשתי נקודות בין המקום הראשון למקום השני.

מאמן כפר שלם, עומר פרץ, אמר: "אנחנו בפורמה טובה. התקפית אנחנו מייצרים הרבה מצבים ומהצד השני אנחנו עומדים טוב מבחינה הגנתית. יש עוד 36 נקודות בקופה ואנחנו מתרכזים בלהמשיך את רצף הניצחונות שלנו. השחקנים הצעירים שלנו מקבלים את הבמה בזכות. מדובר בחבריה מוכשרים ורציניים וימשיכו לקבל את הגב גם מהשחקנים הותיקים. חדר ההלבשה שלנו עושה אותנו חזקים".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
כפר שלם ללאומית
(נתנייתים: 18:14 29-01-2022)
כל הכבוד לעומר פרץ שיודע להעריך ולדרבן שחקנים צעירים שיכולים לקדם את כפר שלם עם השחקנים הותיקים. מועדון גדול עם מאמן תותח וחברה מגובשים שאפו ענק!!!!! בהצלחה
2
כפר שלם.
(גילי: 21:26 29-01-2022)
לראות אותכם משחקים זה חוויה לעינים. לראות ניהול נכון תקציבית מבלי להזיל דימעה לעיריה בשונה מירמיהו , זה מדהים. איתן אביחי וכל העוסקים במלאכה שיהיה לכם בהצלחה .

סקר דאבל פס

מי תפגוש את הנציגה מהלאומית?