מתקרבת לפלייאוף: 3:6 גדול לכאוכב על מגדל העמק

שחקני כאוכב (עובאדה אכתלאת) שחקני כאוכב (עובאדה אכתלאת)
בכאוכב ידעו שאם הם רוצים להמשיך להיאבק על כרטיס לפלייאוף העליון אז הם צריכים לצאת מהמשחק עם מלוא הנקודות. מנגד קבוצתו של המאמן, מאיר כהן, לא הצליחה לנצח כבר חמישה משחקים כאשר השבוע היא צירפה שחקנים משמעותיים לסגל, במטרה להוציא את הקבוצה ממאבקי התחתית ולצאת לדרך חדשה

הפועל כאוכב פתחה המשחק נהדר וכבר שש דקות מהפתיחה הם הצליחו לעלות ליתרון מוקדם לאחר שעבד מורגאן הרים כדור קרן לתוך הרחבה, מנאר דראושה נגח בראשו והעלה את קבוצתו ליתרון, 0:1 לכאוכב. עברה דקה אחת ובראא קאסם ניצל טעות בהגנת מגדל העמק והצליח להבקיע השער השני לקבוצתו,  0:2 לכאוכב.

לא עבר הרבה זמן ושחקני מגדל העמק הצליחו לצמק התוצאה. לאחר התקפה מסודרת הכדור הגיע לרוי הקר שמתוך הרחבה ובעט מדוייק והצליח להכניע השוער של כאוכב, חאלד עזאם,   וצימק את התוצאה ל 2-1. על סף סיום המחצית ראשונה הצליחו חניכיו עיסא נוגידאת לכבוש השער השלישי, לאחר שעבד מורגאן בעט כדור עוצמתי ממרחק של כ-18 מטרים ולא השאיר שום סיכוי לשוער תומר קרפנר וקבע את תוצאת המחצית,  1:3 לכאוכב.

מגדל העמק פתחו המחצית השנייה יותר טוב במטרה לכבוש שער מהיר ולחזור למשחק, אבל מי שלא כובש סופג ואכן זה מה שקרה. בדקה ה- 61 מועמר קראקרה הצליח לכבוש את השער הרביעי בנגיעה הראשונה של בכדור והעלה את קבוצתו ליתרון 1:4.

לאחר השער הרביעי לכאוכב שחקני מגדל העמק איבדו את התקווה ואחמד חלאילה ניצל זאת כאשר לאחר ערבוביה ברחבה כבר את החמישי של כאוכב וזה כבר 1:5. בדקה ה-82 עבד מורגאן, המצטיין של המשחק, הצליח לכבוש את השער השני שלו במשחק והשישי של קבוצתו לאחר שבעט כדור עוצמתי ממרחק כ-25 מטרים,  השוער של מגדל העמק לא הצליח להרחיק הסכנה והכדור עבר מתחת לרגליים שלו.

בדקות האחרונות של המשחק הצליחו שחקני מגדל העמק לצמק התוצאה משערים של להב דהן וזיקו, אך זה לא עזר להם והמשחק הסתיים בניצחון מוחץ להפועל כאוכב. 3:6 בסיום.

בראא קאסם, שחקן הפועל כאוכב, אמר בסיום המשחק: "משחק מצויין שלנו, שלטנו במשחק ובאנו מרוכזים. זה ניצחון חשוב לקבוצה שידחוף אותנו קדימה לפלייאוף ואנחנו מקווים להמשכיות. עיסא עושה איתנו עבודה טובה, הוא עוזר לנו הרבה וכל משחק אנחנו סומכים עליו. בעזרת השם נעשה רצף נצחונות".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
מאיר כהותתפטר
(ישראל: 10:49 29-01-2022)
אני קורא לכול אוהדי מגדל לצאת להפגנה לפטר את המאמן ואת ההנהלה זה בושה מה שהולך להחזיר את עומרי
2
נצרת
(עבאס: 11:15 29-01-2022)
משחק שהיה בהימורים , לא יודע איך האתחדות לא רואה את הדברים האלה !
3
כוכב קבוצה קשה
(אוהד ניטרלי : 12:53 29-01-2022)
כוכב עם כישרונות ומאמן טוב אבל מה שיפגע בה העומק במיוחד שהיה ארוכה

סקר דאבל פס

מי תפגוש את הנציגה מהלאומית?