ניצחון אחד מעלייה: מ.ס קריית ים בדרך לליגה ב'

ההתרגשות בשיאה. שחקני קריית ים (עדי דטליס) ההתרגשות בשיאה. שחקני קריית ים (עדי דטליס)
הקבוצה שמובילה את מחוז שומרון צפויה לעלות באופן רשמי במשחק החוץ הקרוב מול ברטעה. החגיגות יידחו בשבוע

אם לא יקרה משהו בלתי צפוי, הקבוצה המושלמת עד כה מבין כל קבוצות הכדורגל בארץ, מועדון ספורט קריית ים, תעפיל ביום שישי הקרוב באופן רשמי לליגה ב'.

לקבוצה הצפונית חסרה נקודה בלבד מתוך 15 שנותרו בקופה כדי להשלים את המשימה ונראה שהיא תעמוד במטרה כבר בשישי הקרוב במשחק החוץ מול מכבי עירוני ברטעה.

קריית ים נמצאת עם מאזן של 17 ניצחונות מ-17 משחקים ומאזן שערים של 113 שערי זכות, ממוצע של 6.6 למשחק. במועדון מתכוונים לערוך את החגיגות במשחק ההכתרה בשבוע הבא מול ברקאי בנוכחות ראש העיר, מכובדים ומאות אוהדים. את טבלת מלך שערי הליגה מוביל מריק שמחייב עם 34 שערים.

המאמן, יוסי עמר, שיחד עם המנהל המקצועי, דורון בן דור, מובילים את הקבוצה להישג היסטורי, מודעים לכך שהרצון הגדול ביותר הוא לשבור כל שיא אפשרי ובכלל זה להפוך לקבוצה היחידה שהשלימה 22 ניצחונות וכבשה יותר מכל קבוצה בהיסטוריה של ליגה ג'. השיא שייך למועדון ספורט טירת כרמל שכבשה 126 שערים. לקריית ים נותר לכבוש 14 שערים בלבד כדי לקבוע שיא חדש וההערכה שהיא תעשה את זה בחמשת המשחקים הקרובים.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
אדון בן דור
(מיכה: 17:34 16-02-2022)
כנראה שאתה לא יודע אדון בן דור זה לא חוכמה לעשות קבוצה ולשלם לשחקנים בליגה ג. אני רוצה לראות אותך בליגה ב מנהל מקצועי . ועוד דבר תראה את עוספיא עלו תוך שנה והתרסקו . אתה זוכר את הפוסטים ששנה שעברה העלת . משהו חדש נבנה,,, משה חדש וחזק בכרמל ... חלאס
2
18.2.2022
(ש: 21:40 18-02-2022)
כותב , צודק בהחלט. בנוסף לכל ,רמת הליגה ירדה משנה שעברה.

סקר דאבל פס

מי תהיה הקבוצה החמה ביותר בעונת המלפפונים?