אוהד בוזגלו: "המשחק הזה התחיל כסיוט והסתיים באושר גדול"

מהאימון למשחק ענק. בוזגלו מהאימון למשחק ענק. בוזגלו
המשחק בין עמישב פתח תקווה לאורתודוקסים בני יפו היה אחד המשחקים הדרמטיים ביותר שהיו בפלייאוף ליגה ב' בשנים האחרונות שהסתיים בניצחון 2:5

משחקי הפלייאוף בליגה ב' ממשיכים לספק דרמות גדולות, כאשר הגדולה מביניהן הייתה במשחק בין אורתודוקסים יפו לבין עמישב פתח תקווה. משחק שהסתיים בניצחון גדול של האורחים בתוצאה 2:5.

יפו חסרו את שוערם הראשון, איברהים ג'רם, המוצהב ואילו בעמישב דני פרדה פתח על הספסל בעקבות פציעה. המשחק התחיל בלחץ של יפו שמצאה את הגנת עמישב לא מאורגנת, וכבר בדקה החמישית כדור רוחב של סעיד גרבוע מצא את עלי מוסא שנגח מקרוב לרשת של מכלוף, 0:1 מהיר ליפו.

עמישב הייתה בהלם וכעבור 3 דקות לאונרדו אמסיס ניצל רפיון בהגנת עמישב ובעט חזק לרשת, 0:2 מפתיע ליפו כבר בפתיחה. השחקנים של אוהד בוזגלו כבר ראו איך המשחק הבורח להם והחלו לתקוף את שער יפו גלים גלים.

בדקה ה-15 מגנה של עמישב, שקד יפרח, ניצל טעות בהגנת יפו ובעט לרשת, כאשר עמישב צימקה במהרה ל-2:1. עמישב המשיכה ללחוץ ובדקה ה-19 הגיע השיוויון לאחר שכדור עומק של בן שליו מצא עדן עדן שעשע,  האחרון בעט מהאוויר פנימה וזה כבר 2:2, ואנחנו עדיין לא בדקה העשרים.

עמישב המשיכה עם המומנטום ובדקה ה-24 השלימה מהפך מדהים עם שער נהדר של בן שליו, שמעשרים מטרים אלכסונית בעט טיל לבין חיבורי הקורות הרחוקים, 2:3 גדול לעמישב.

המחצית השניה נפתחה כמו הראשונה בלחץ כבד של יפו כאשר אמסיס וחבריו להתקפה תוקפים את שערו של מכלוף. בוזגלו הגיב עם חילופים כאשר ביאלין ושרעבי החליפו את מור צור ועידה ועמישב נכנסה למשחק.

בדקה ה-70 גם דני פרדה נכנס למגרש ואף היה מעורב בשער שגמר את המשחק. פרדה קיבל את הכדור ומסר למגן, שקד יפרח, שכבש את שערו השני במשחק וקבע 2:4 לירוקים מפתח תקווה. בדקה ה-86 עמישב כבשה שער נוסף לאחר שיפרח מצא את המחליף ביאלין, והאחרון מול רשת חשופה קבע את תוצאת המשחק, 2:5 לאורחת מעמישב.

מאמן עמישב, אוהד בוזגלו, סיכם: "משחק שהחל כמו סיוט עבורנו ולשמחתי סיימנו אותו עם ניצחון. עשינו מהפך מטורף מפיגור 2 שערים ליתרון 3-2 תוך 25 דקות, ועל זה אני שמח. מצד שני היו הרבה דברים פחות טובים היום ונהיה חייבים לשפר אותם כדי להישאר פקטור בפלייאוף הזה. יש קבוצות טובות ומוכשרות בפליאוף הזה וכל משחק הוא בפני עצמו, כאשר כל תוצאה אפשרית. נמשיך בשלנו מגובשים ומאוחדים ונקווה ליכולת טובה יותר בהמשך".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
בוזגלו ימערבב
(אוהד עמישב: 10:53 21-02-2022)
פרדה לא זז על המגרש עשית אותו שחקן הרכב??? אין לנו סיכוי לעלות
2
בוזגלו ועמישב לנצח בליגה ב
(רינגו: 16:32 21-02-2022)
בוזגלו אתה לוזר ומערבב .תהיה בטוח שלעלות ליגה לא תעלה.הגורל שלכם נחרץ והקללה תרדוף אותכם לנצח.
3
תאמין לי אתה עושה צחוק מעצמך קניתם את המשחק והסתובב יופי בלונדון כל השבוע הראש שקט הקניה ירה הכי טובה שלך
4
מכור
(אוהד כדורגל: 20:18 21-02-2022)
המשחק היה מכור ליגה מגעילה .מי שצריך מנצח
5
חחח
(עמישב: 18:51 22-02-2022)
חחחכל המגיבים תלכו כפרה על עמישב ובוזגלו

סקר דאבל פס

מי תהיה הקבוצה החמה ביותר בעונת המלפפונים?