שימי פרץ: "מבחינת הכדורגל אנחנו הקבוצה הכי טובה בליגה"

עדיין נחוש ומאמין בקבוצתו. פרץ עדיין נחוש ומאמין בקבוצתו. פרץ
הפועל טירת הכרמל היא אחת הקבוצות האיכותיות במחוז הצפוני של ליגה ב', ובמועדון עדיין בטוחים ביכולת להילחם על עלייה והרבה בזכות היושב הראש, שימי פרץ

הפלייאוף העליון בליגות ב׳ מתחיל להתקרב לרגעי ההכרעה, ולכן תפסנו לשיחה את אחד האנשים הכי מעניינים בליגה ושתמיד כיף להחליף איתו כמה מילים, שימי פרץ, יו״ר קבוצת הפועל טירת כרמל.

אתם הייתם הקבוצה הכי פייבוריטית לעלות ליגה מהפליאוף ובארבעת המשחקים הראשונים אתם רק עם 5 נקודות ולא בדיוק מצליחים לשחזר את היכולת מהליגה הסדירה. מה קרה פתאום?
"אין משהו ספציפי, אבל אתה צודק וזה מה שיפה בכדורגל. בליגה הסדירה היה לנו המון מזל בשלבים מכריעים וכרגע המזל קצת נעצר. מבחינת כדורגל אני עדיין משוכנע שאנחנו הקבוצה הכי טובה בליגה ואני גם מאמין שבסוף נעלה ליגה כי מגיע לנו".

החלפתם מאמן והתחזקתם בשחקנים משמעותיים לפני הפלייאוף. אתה שלם עם זה?
"אני רק יכול להגיד לך שיש לנו את המאמן הכי טוב והכי רעב להצליח שקיים בליגות הנמוכות. בקשר לשחקני החיזוק, אז הבאנו שחקנים שנבחרו בפינצטה ואני גאה בכל אחד מהם. יותר מזה, גם אם תחזיר אותי שוב לחלון העברות, אלה בדיוק השחקנים שהייתי בוחר".

ידוע שהתקציב שלכם הוא של קבוצת תחתית, איך אתם מצליחים להיות לרוב בצמרת?
"הפועל טירת כרמל זאת משפחה וזאת לא רק סיסמה. המשפחתיות והדרך שלנו פשוט שווים המון כסף. אנחנו 3 שנים ברצף בפלייאוף העליון וזה מעיד על דרך ולא מקריות. בגלל העובדה שהגענו מעולם הכדורגל אנחנו חושבים בכל שלב מה שחקן בשביל להצליח ומעניקים לכל שחקן את כל התנאים האפשריים. השחקנים רואים זאת ומחזירים במגרש, ולכן יש לא מעט שחקנים שמגיעים להפועל טירת כרמל לעונה ולא עוזבים שנים. גם כשטוב וגם שרע, אנחנו מתנהלים בדיוק אותו דבר".

אפרופו ניהול, שחקנים אומרים שמוסר התשלומים בהפועל טירת כרמל הוא מהטוב שראו ובטח בליגות הנמוכות.
"אנחנו משתדלים לעבוד לפי תקציב מסודר לטווח ארוך ולא חורגים ממנו. אנחנו לא חיים לפי קפריזות והצלחות כמו חלק מהקבוצות האחרות שלפעמים גם מצליחות לעלות ושנה לאחר מכן מסתבכות. ברגע שאנחנו סוגרים משהו אנחנו נעמוד בזה ולרוב זה יהיה לפני הזמן. זה המוטו שלנו. מעולם לא היה שחקן בהפועל שקיבל את הכסף באיחור של יום אחד ב-10 השנים שאנחנו קיימים וזאת ההצלחה מבחינתנו. וגם כשהיו שחקנים שפחות סיפקו את הסחורה, לא שינינו את דרכנו. אין מה לעשות דרך זאת דרך".

מי לדעתך תחגוג עליה בסוף העונה?
"אני יכול לענות לך מי אני רוצה שתחגוג והיא הפועל טירת כרמל. אני שמח שיש עניין וכל הקבוצות משחקות כדורגל יפה והוגן עד שלב זה. ואנחנו כאן למען הספורט שמה שיפה בו הוא שהטובה והיציבה ביותר תחגוג. אם זה לא יהיה אנחנו אני מבטיח שאני הראשון שיברך את העולה".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
מקצועי ואהוב...
(אהוב : 09:46 28-02-2022)
מקצועי ואהוב על כולם..הפועל תגיע רחוק בזכות הביחד שלה.
2
בושה
(איש שקרן: 10:21 28-02-2022)
אין מילה שיוצאת לך מהפה שהיא אמת או שיש בה טוהר כלשהו אתה בהמה אלים ושוב שקרן
3
שלומי ביטון
(שלומי ביטון: 12:02 28-02-2022)
תחזיר אותי לקבוצה החלוצים שלך לא פוגעים אתה ועידן עושים מסחרה בקבוצה רק מי שמעשן נרגילה אתם אוהבים תתבייש מאז שרזית עלה לך השטן לראש
4
מודים לך על הכל
(הפועלים: 13:57 28-02-2022)
שימי תודה רבה על כל מה שאתה עושה בטירת הכרמל מלך
5
מת להיות שימי פרץ
(אריק שיפוצים: 14:01 28-02-2022)
אני אריק שיפוצים חולם להיות כמו שימי פרץ ואני לא מצליח. איזה איש מדהים שימי ורק אותי כולם שונאים למה?
6
שימי אתה מלך
(אריק בן אבו: 21:17 28-02-2022)
תאמת אתה גאון כדורגל סליחה על הכל מימני אריק שיפוצים

סקר דאבל פס

מי תהיה הקבוצה החמה ביותר בעונת המלפפונים?