קלנסוואה תארח את עמישב פ"ת למשחק גורלי, קריית מלאכי תתארח בלוד

אלי שמואלי וליאור בן שושן אלי שמואלי וליאור בן שושן
על שולחן הניתוחים: אלי שמואלי וליאור בן שושן, המאמן המצוין שמכיר את כל הליגות בארץ ובפרט את הליגות הנמוכות, בניתוח מעמיק ותחזית מרתקת על המשחקים המרכזיים של המחזור הקרוב

הפועל קלנסוואה - עמישב פ''ת
קלנסווה השיגה ניצחון נוסף הפעם על בני יפו, והיא חוזרת למאבק העליה כאשר תארח את עמישב פ''ת שמגיעה אחרי תיקו נוסף הפעם מול הפועל קרית אונו. בליגה הסדירה קלנסווה הפסידה פעמיים לעמישב ותנסה להתגבר על עוד מכשול בדרך לליגה א'.
אלי: 1
ליאור: X


הפועל לוד - קרית מלאכי
המוליכה הפועל לוד מגיעה אחרי ניצחון חוץ על מודיעין, כאשר היא החידה ללא הפסד בפלייאוף. קרית מלאכי, השנייה בטבלה, הפסידה בביתה למ.כ ירושלים.
אלי: X
ליאור: 2


עירוני נתיבות - עירוני מודיעין
עירוני נתיבות השיגה את ניצחונה השני בפלייאוף כאשר מגיעה אחרי ניצחון חוץ בירוחם. מודיעין שמגיעה אחרי הפסד ביתי להפועל לוד בדקה ה -90.
אלי: 1
ליאור: 1


הפועל כפר קאסם - הוד השרון
כפר קאסם מגיעה אחרי ניצחון חוץ חשוב על בית"ר פ''ת, ניצחון שפותח את המאבק על ההישרדות בליגה. הוד השרון מגיעה אחרי תיקו מול שמשון בני טייבה. בתחילת העונה הוד השרון שרצתה להיאבק על העלייה, נכשלה ואף שחררה שחקנים והיא עלולה למצוא את עצמה בליגה ג' בתום העונה. לעומתה, כפר קאסם התחזקה לאחר שכבר הייתה שקועה במקום האחרון ומתחילה להתאושש במטרה לשרוד עוד עונה בליגה ב'.
אלי: 1
ליאור: X


שמשון בני טייבה - ביתר כפ''ס
שמשון בני טייבב התחזקה מאד לקראת סוף הליגה הסדירה ואף חשבה "להתגנב" לפלייאוף העליון, הקבוצה מגיעה אחרי תיקו מול הוד השרון כאשר תארח את בית"ר כפ''ס שהתאוששה אחרי ניצחון על ספורטינג תל אביב, ניצחון שהחזיר אותה למאבק ההישרדות.
אלי: X
ליאור: 1הפועל פרדסיה - רמת ישראל
פרדסיה מגיעה אחרי הפסד ביתי לצעירי טירה ותעלה למשחק עם 3 מורחקים משמעותיים בחלק האחורי בדמותם של משה כחלון הבלם, ברהנו קבדה הקשר ואבי כהן השוער. רמת ישראל מגיעה אחרי ניצחון ביתי על ביתר ר''ג ויודעת שניצחון שווה הישארות בליגה, אם תפסיד היא תסתבך בחזרה.
אלי: X
ליאור: 2


הכח רמת גן - צעירי טירה
הכח רמת גן מגיעה אחרי שני ניצחונות רצופים כאשר במחזור האחרון השיגה ניצחון דרמטי על רו''ח תל אביב. צעירי טירה הבטיחה את הישארותה בליגה אחרי ניצחון על פרדסיה, ועד עכשיו מגלה ספורטיביות למופת ומעניין לראות אם תמשיך בדרך הזאת.
אלי: X
ליאור: 2


שיכון המזרח - אור יהודה
שיכון המזרח אחרי התיקו מול רמלה תארח למשחק קריטי את אור יהודה שמגיעה אחרי ניצחון ביתי על שגב שלום. אור יהודה מחברת שני ניצחונות שהחזירו אותה למאבק ההישרדות ותנסה לשרוד כנגד הסיכויים.
אלי: 2
ליאור: 2


איחוד שפרעם - בני כאבול
שפרעם מגיעה אחרי ניצחון על עירוני צפת, כאשר היא פותחת מעט פער בפסגה והמחזור תארח את בני כאבול שהפסידה בביתה לצעירי טמרה. כאבול עדיין במרחק סביר משפרעם ותנסה לנצח ולהיצמד אליה.
אלי: 1
ליאור: 1


בני מוסמוס - צעירי אום אל פאחם
בני מוסמוס מגיעה אחרי תיקו מול מכבי נוג'ידאת ובכך שומרת על המקום הראשון. מנגד, צעירי אום אל פאחם השיגה ניצחון ביתי על הפועל טירת הכרמל וחזרה למאבק העלייה.
אלי: 1
ליאור: 1 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
לוד
(אבי: 10:51 01-03-2022)
אני אומר לוד מנצחת 0 2

סקר דאבל פס

מי תהיה הקבוצה החמה ביותר בעונת המלפפונים?