העלייה ההיסטורית של קריית ים

חגיגה אדירה בקריית ים (צילום: אבי רביבו) חגיגה אדירה בקריית ים (צילום: אבי רביבו)
המועדון מליגה ג' חגג עלייה רשמית עם מאות אוהדים ולצד כוכבי העבר בדמות יניב קטן וערן לוי

אתמול (שישי) היו חגיגות ההכתרה של מ.ס.קרית ים שכבר לפני שבועיים העפילה לליגה ב', קרית ים ציינה את העלייה עם הניצחון ה-19 ברציפות והפעם מול מכבי ברקאי 2:5.

משחק ההכתרה התקיים באצטדיון המטופח בק.ים  נערך בנוכחות ראש העיר דוד אבן צור, באסם סלימאן חבר הנהלת מכבי ישראל ויו"ר ליגות א׳-ג׳ בהתאחדות, לירון כהן מנהלת אגף הכדורגל והכדורסל במכבי ישראל, גיא גולדפרב מנהל ליגות א'- ב׳, שחקני עבר והווה דוגמת יניב קטן וערן לוי ויו"ר המועדון ניסים צרפתי והמנכ"ל יוסי מלול.


את המשחק ניהל כיאה למעמד שופט ליגת העל, עידן לייבה. המשחק התקיים בנוכחות 600 צופים נלהבים, כאשר עוד לפני המשחק נבעטו לעבר האוהדים כדורים והחגיגה ביציעים הייתה מושלמת. 

בסיום המשחק התקיים סיבוב הקפת האליפות עם דגל הלאום ונערך טקס מכובד של הנפת שתי צלחות האליפות  מטעם ההתאחדות ומרכז מכבי. ראש העיר דוד אבן צור נראה מתרגש מאד מהמעמד והבטיח לסייע לקבוצה גם בליגה ב'.

המאמן יוסי עמר זכה לשבחים על פועלו השנה והשבוע יפגש עם ראשי המועדון להאריך את החוזה.

המנהל המקצועי, דורון בן דור, אמר:" רגע הסטורי לעיר קרית ים. לראות ביציעים 600 אוהדים זה הישג ענק ולא דבר של מה בכך. עכשיו חשובה ההמשכיותעם תמיכה כספית נאותה תהיה קבוצה טובה גם בליגה ב'. רק אחרי שנדע איזה תקציב יהיה לנו נציב מטרות. תודה אישית לראשי המועדון , למנהל הקבוצה המסור דני אלטרוביץ' ולצוות המקצועי בראשותו של יוסי עמר ולשחקנים כמובן על עונה נפלאה".

שחקני קריית ים חוגגים (אבי רביבו)
לקרית ים נותרו עוד 3 משחקים עד תום העונה והיא בדרך לשבור את שיא הניצחונות והשערים בליגה בכל הזמנים. חסרים לקבוצה שישה שערים בלבד ושלושה ניצחונות כדי להיכנס לספר השיאים של גינס.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
שאפו גדול
(דוד: 00:09 06-03-2022)
כל הכבוד לקבוצה ובעיקר לויק קושניר התותח
2
איזה שיא גינס יא ליצנים
(אוהד וותיק: 07:22 06-03-2022)
איך שיא גינס בכלל? יש קבוצות שהיה להם 25-29 ניצחונות בעונה במחוזות האחרים בליגה ג', אז מה אתם מבלבלים את המח? גם בשערים צריך לבדוק.
3
כל הכבוד
(אריה ברזלי: 08:15 06-03-2022)
דורון ממשיך במסורת . תותח הבחור עושה רק טוב.

סקר דאבל פס

מי תהיה הקבוצה החמה ביותר בעונת המלפפונים?