הכח רמת גן לאיגוד השופטים: "שלחו שופט בכיר למשחק הליגה בין רו"ח לרמת ישראל"

ההחלטה בידי ההתאחדות ההחלטה בידי ההתאחדות
בלעדי. הבוקר שלח יו"ר הכח רמת גן מכתב חריף להתאחדות לכדורגל בדרישה לצוות שיפוט בכיר לאור השמועות לכאורה סביב המשחק ולהתערבות חברת החקירות "ויצמן יער"

משחקי ליגות ב' נכנסים לרגעים המכריעים של העונה ואיתם גם הלחץ מצד הקבוצות והבוקר (שלישי) שלחו ראשי הכח רמת גן מכתב חריף לאיגוד השופטים ובו דרישה לשלוח צוות שופטים בכיר למשחק הליגה בין רואה חשבון לבין הפועל רמת ישראל שייערך בחמישי הקרוב.

במכתב הרשמי נכתב: "ביום ה- 19 במרץ 2022 צריך להתקיים משחק רגיש בליגה ב' דרום א', בין הקבוצות הפועל רמת ישראל ל- רו"ח. בימים האחרונים, רצות שמועות בליגה ב' על מכירת המשחק ו/או הטיית המשחק אשר אלו עלולים לפגוע בקבוצות האחרות אשר משקיעות מאמצים רבים וכמו כן, בטוהר הליגה ובערך הספורטיבי של הליגות הנמוכות בארץ. לאור חשיבות המשחק וחשיבותו של גורל מועדון אחר, אנו מבקשים את הבנתכם בנידון. עקב השמועות הנ"ל, אנו מבקשים מאיגוד השופטים לשלוח למשחק זה שופט בכיר בעקבות חשיבות ורגישות משחק זה שעלול לקבוע ירידה של אחת מבין הקבוצות לליגה ג'".

עוד נכתב: "כמו כן, עקב השמועות על הטיית המשחק ו/או מכירת המשחק, אנו מבקשים לערב את חברת החקירות 'ויצמן יער', וזאת בכדי שתחקור ותבדוק לעומק את עניין זה ובכדי שלמשחק בפרט ולליגה בכלל ימשיך להיות ערך ספורטיבי. לאור האמור לעיל ולאור חשיבות המשחק, אנו מבקשים בכל לשון של בקשה שתבדקו שמועות אלו ובנוסף, שתעמידו שופט בחיר אשר יצליח להבחין האם מתקיימת הטיה במשחק זה".

תגובת ההתאחדות לכדורגל: "הפנייה הגיעה אלינו, כמו גם פנייה מהצד האחר. נוודא כי גם במשחק הזה, כמו באחרים, יישמר טוהר הספורטיביות"


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
הכח
(אורדון: 11:50 15-03-2022)
ככה רושמים בכיר
2
הצחקתם
(שוקו: 13:16 15-03-2022)
הכח אתם אלופים בלתת משחקים.אתם המצאתם את השיטה.הצחקתם אותי.יאלה ליגה ג קרובה מתמיד.שנה הבאה תעשו איחוד עם גלי גיל.
3
מה שעשו כל השנים ימשיכו לעשות
(אחד מעמידר: 20:08 15-03-2022)
מה זה משנה באיזה ליגה? בכל מצב כולם בכיס של גל יוסף שעשה מה שרצה בליגת העל. בלאומית. בליגה א. עכשיו בליגה ב ושנה הבאה בליגה ג
4
כולנו ראינו מה עשיתם עם טירה ועם השוער שלה, שזה הכי שקוף בעולם ואתם עוד מעיזים להתלונן על קבוצות של ילדים טובים וחנונים שבכלל לא מעורבבות בחרא שאתם מתעסקים בו כל החיים?
5
חוד
(א א : 07:53 16-03-2022)
פרקש בחוד
6
הם חנונים אין מצב משחקים הוגן כבר שנים. כמעט לא מורחקים להם שחקנים והם אפילו לא מכסחים עלהם נפלתם ...בדיחה .
7
הפוסל במומו פוסל
(יעקב: 18:44 16-03-2022)
על ראש הגנב בוער הכובע ועוד הם מתלוננים בושה .

סקר דאבל פס

מי תהיה הקבוצה החמה ביותר בעונת המלפפונים?