המשימה הושלמה: מכבי נוג'ידאת עלתה לליגה א'

יש עלייה. שחקני נוג'ידאת יש עלייה. שחקני נוג'ידאת
עבאס סואן וחניכיו הביסו 1:5 את טירת הכרמל בדרך לעלייה מתוקה: "זו תוצאה של עבודה קשה ושקטה של השחקנים והצוות"

סופ"ש של עליות. לאחר שהפועל שפרעם עשו זאת במחוז המקביל, הגיע גם תורה של מכבי נוג'ידאת להבטיח את ההעפלה לליגה א' באופן רשמי.

קבוצתו של עבאס סואן ניצחה אתמול (שישי) 1:5 את טירת הכרמל מהמקום השני ובסיום חגגה עלייה מתוקה לליגה השלישית. בתחילת העונה נבנתה נוג'ידאת כדי לסיים במקום הראשון ובמועדון יכולים להיות מרוצים מהעבודה של המאמן עבאס סואן ושחקניו לאחר שאלה עמדו במשימה.

"העלייה היא תוצאה של עבודה קשה ושקטה של השחקנים, ההנהלה והצוות", אמר המאמן והוסיף: "השנה הייתה לנו הכנה מצוינת והכנתי את המערכת לקראת שנה שאפשר להתברג בחלק העליון של הטבלה. לאורך כל הזמן הייתי צריך לאפס את השחקנים ולהכין אותם לעוד משחק וזה לא היה קל בכלל. אני חושב שעשיתי את זה כל הזמן ולדעתי מה שהעלה אותנו זה חדר הלבשה נקי בכל מובן המילה. היו שחקנים נהדרים מבחינת יכולת ונהתנהגות. לא נשכח את התמיכה של ההנהלה והקהל האדיר".

קפטן הקבוצה מוחמד זכי נוג'ידאת הוסיף: "אחרי עונה כל כך קשה ומהנה באנו למשחק ערוכים ומוכנים. באנו לכל משחק בפלייאוף כמו גמר גביע. כל השבוע היה חגגות בכפר והינו בטוחים בעצמנו שאנחנו מנצחים את טירת הכרמל כי זה משחק בבית שלנו וקשה מאוד לכל יריבה להוציא נקודה".

קפטן הקבוצה
עוד אמר: "הרבה תודות לקהל שהיה השחקן ה-12 ועודד ולווה אותנו במהלך כל העונה ותודה רבה לבורא עולם. חגגנו שני מחזורים לסיום העונה כי מגיע לנו עם העבודה הקשה כל העונה תחת הדרכתו של המאמן עבאס סואן שבנה קבוצה חזקה ואדירה יחד עם חבר ההנהלה מוחמד זכי נוג'ידאת שמרנו תמיד על חדר הלבשה נקי והינו משפחה אחת גדולה".

תמך לאורך כל העונה. אוהדי נוג'ידאת
נוג'ידאת סיכם: "העלייה הזו באה אחרי 3 שנים בזכות ניהול קבוצה מושלם ותקין. תחת ההצלחה הזאת עומד מנהל הקבוצה נוג'ידאת גודאת ואנשים יקרים קרובים להנהלה שתמיד עזרו לנו הרבה מבחינה כספית ומורלית, שהיו איתנו כל העונה".

ספונסר הקבוצה בסיוני נוגידאת


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
מזל
(צפוני: 13:42 19-03-2022)
יותר מזל משכל הליגה חלשה מאוד ו שיוויונית .
2
מברוק
(איציק: 20:02 20-03-2022)
אליהו דרעי מלך
3
לחח
(חאלד: 15:48 22-03-2022)
כים

סקר דאבל פס

מי תהיה הקבוצה החמה ביותר בעונת המלפפונים?