גדל כאן חלוץ: עדן עובדיה מככב בליגה ג'

מספרים מרשימים. עובדיה מספרים מרשימים. עובדיה
עם 27 שערים ב-21 משחקים סוחב על כתפיו שחקנה של קריית חיים את הקבוצה למשחקי הפלייאוף לקראת מאבק על הכרטיס לליגה ב'

ליגה ג' ידועה כליגה חובבנית, כזו ששחקנים באים ליהנות, להעביר את הזמן ובעיקר לשלב את הכדורגל כחלק מהחיים שלהם, אבל יש כאלה שגם בליגה הזו עדיין חולמים להגיע לרמות הגבוהות.

מוליכת הטבלה, קרית ים, עלתה לליגה ב' לפני מספר שבועות כשהיא דרסה את הליגה ולקחה את כל הפוקוס עלייה, אבל מבט קטן לעבר טבלת מלכי השערים שם את חלוצה של קריית חיים, עדן עובדיה, במקום השני עם 27 כיבושים העונה כשנותר עוד משחק אחד לסיום הליגה הסדירה.

קריית חיים ממוקמת במקום השני בטבלה והיא עדיין נאבקת על המקום השני שיעניק לה יתרון ביתיות במשחקי הפלייאוף. עוד לפני שנתייחס למפגשים המסקרנים בסיומם יכולה הקבוצה להעפיל לליגה ב', נתייחס לדרך שעברה הקבוצה או יותר נכון ליכולת של החלוץ עובדיה שסחב על כתפיו את המועדון למקום שהגיע.

27 שערים ב-21 משחקים. עובדיה (אבי רביבו)
"מחמיא לי מאוד, אבל חשוב לזכור שאנחנו קבוצה אחת עם מאמן ולכל אחד יש כאן חלק בלתי נפרד בהצלחה", כך פתח את דבריו עובדיה והוסיף: "ההצלחה של הקבוצה מגיעה הודות לעבודה קשה, תנאים ברמה גבוהה, אהבה אמיתית לכדורגל והדרכה מצוינת של המאמן שלנו ליאור ידובניק".

בשישי הקרוב תשחק הקבוצה מול ג'ת כאשר ניצחון יבטיח לה באופן סופי את המקום השני. כל תוצאה אחרת והיא עלולה לאבד הביתיות בהתאם לתוצאה של יריבתה אור עקיבא מהמקום השלישי.

עובדיה אמר לקראת המשחק: "בשבוע שעבר הפסדנו לאור עקיבא ולמעשה החזרנו אותה למאבק על המקום השני. לשמחתי עדיין הכל תלוי בנו ואנחנו נבוא לעשות את העבודה ולקחת 3 נקודות. אני סומך על החברים שלי והמאמן שיכין אותנו בצורה הטובה ביותר".

לגבי עתידו אמר: "כרגע אני מרוכז בהצלחה של הקבוצה. נסיים את העונה כמו שצריך, ננוח קצת ונחשוב על העונה הבאה".


 

תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

מי תהיה הקבוצה החמה ביותר בעונת המלפפונים?